Latvijas vingrotājiem neizdodas pārvarēt Eiropas čempionāta priekšsacīkstes

Latvijas vingrotājiem trešdien un ceturtdien neizdevās pārvarēt Maskavā notiekošā Eiropas čempionāta priekšsacīkstes.

Individuāli vislabāk veicās Valērijai Grišānei atbalsta lēciena individuālajās sacensībās, kur ar rezultātu 13,600 punkti viņa ceturtdien ierindojās desmitajā vietā.

Finālam kvalificējās astoņu labāko rezultātu īpašnieces, bet Grišānei līdz tam pietrūka 0,183 punktu. Viņa iekļuvusi trīs rezervistu pulkā un tiks pie iespējas startēt finālsacensībās, ja no dalības tajās atteiksies vismaz divas sportistes.

Startējot trijās no četrām disciplīnām, Grišāne daudzcīņas ieskaitē ierindojās 52.vietā 74 sportistu konkurencē.

Savukārt trešdien vīriešu konkurencē Vitālijs Kardašovs ar startu divās no sešām disciplīnām daudzcīņas ieskaitē ieņēma 91.vietu, bet Dmitrijs Trefilovs ar startu tikai vienā disciplīnā ierindojās 134.pozīcijā 159 sportistu konkurencē.

Kardašovs atbalsta lēcienā ieņēma 22.vietu, bet brīvajās kustībās uzrādīja 59.rezultātu, savukārt Trefilovs vingrojumos uz zirga ierindojās 14.pozīcijā.