Daugavpils jaunie hokejisti uzvar Rīgas komandu

Trešdien Daugavpils Ledus hallē norisinājās Latvijas jaunatnes hokeja čempionāta spēle, kurā Daugavpils BJSS U16 komanda ar 7:6 pārspēja “Rīgu 98”. Par to ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Abas komandas jau trešajā minūtē bija guvušas pa vārtiem, bet līdz nākamajiem vārtu guvumiem nācās gaidīt līdz pat otrajam periodam. Daugavpilieši uz brīdi izvirzījās pat vadībā ar 4:1, bet pirms izšķirošajām 20 minūtēm 5:3.

48. minutē uzvara šķita ļoti tuvu (7:4), bet Rīga atkal prata pietuvoties līdz minimumam, tomēr uzvara neizpalika – 7:6.

Ļoti rezultatīvi Daugavpils komandā bija Sandis Mežaraups (2 vārti un 3 rezultatīvas piespēles), Pāvels Mackevičs-Maņko (2+0), Jevgēņijs Moisejevs (2+3) un Edgars Petrovs (1+4).