“Daugavai” panākums Kauguros

Otro uzvaru Smscredit.lv Latvijas futbola Virslīgā izcīnījuši Daugavpils “Daugavas” futbolisti, kuri ar 2:0 izbraukumā pārspēja Jūrmalas “Spartaku”, informē Sporta pārvaldes portāls.

Latvijas čempioni 5. kārtas spēlē viesojās Kauguros, kur tikās ar “Spartaku”. Jau pirmajās minūtēs “Daugava” pamatīgi ielenca pretinieku soda laukumu, ātri vien iesitot arī pirmos vārtus. Pēc lieliski izspēlētas kombinācijas noslēdzošo sitienu izdarīja “Daugavas” kapteinis Mihails Ziziļevs. Pamazām “Spartaks” izlīdzināja spēli, bet reālu vārtu gūšanas momentu bija pamaz.

Otrajā puslaikā daugavpiliešu pretuzbrukumi kļuva arvien asāki un viens no tiem noslēdzās ar Andreja Kovaļova vārtu guvumu no labās malas. Jau pēc pāris minūtēm kaut ko līdzīgu gandrīz izdevās paveikt Jurijam Sokolovam, taču viņš trāpīja pa pārliktni. Atlikušajā laikā nevienai no komandām gūt vārtus vairs neizdevās, tādējādi panākums “Daugavai” ar rezultātu 2:0.