U13 grupas basketbolistes otrās Latvijā

Colgate Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrā Daugavpils U13 vecuma grupas meitenes ieņēma otro vietu, finālā piekāpjoties “Rīdzenes” spēlētājām, informē Sporta pārvaldes portāls.

Irinas Romaņenko trenētās basketbolistes pamatturnīrā ieņēma pirmo vietu, tādēļ finālturnīrā Liepājā bija favorītu statusā. Savā apakšgrupā tika ieņemta otrā vieta, jo tikai ar vienu punktu tika zaudēts “Rīdzenei” – 31:32. Toties pārliecinoši tika uzvarētas Ventspils un Juglas vienaudzes.

Pusfinālā Daugavpils meitenes ar 48:37 pārspēja liepājnieces, bet lielajā finālā atkārtoti piekāpās “Rīdzenei”. Šoreiz ar rezultātu 24:38.

Turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauta Daugavpils komandas līdere Laura Okuņeva.