Daugavpils U16 hokejisti spraigā spēlē uzvar “Prizmu”

Pirmdien Daugavpils Ledus hallē kārtējo spēli Latvijas jaunatnes hokeja čempionātā aizvadīja U16 hokejisti, kuri spraigā cīņā ar 6:5 pārspēja “Prizmu/Pārdaugavu”. Par to ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Pirmajā cīņas trešdaļā rīdzinieki divas reizes izvirzījās vadībā, bet daugavpilieši allaž atspēlējās. Arī pēc otrā perioda uz tablo neizšķirts (3:3), tādēļ viss izšķīrās atlikušajās 20 minūtēs. 45. minūtē komandas apmainās ar vārtu guvumiem un 4:4, bet tad divus vārtus pēc kārtas guva Daugavpils spēlētāji. Pusotru minūti līdz finālsērijai “Prizma” panāca 5:6, bet Daugavpils uzvaru noturēja!

Ierasti rezultatīvi bija Sandis Mežaraups un Edgars Petrovs, kuriem pa diviem vārtu guvumiem un rezultatīvām piespēlēm.