“Daugava” izcīna uzvaru Kauguros

Latvijas futbola Virslīgā ceturto uzvaru izcīnīja Daugavpils „Daugava”, kas viesos spēles beigu daļā prata uzlauzt „Jūrmalas” aizsardzību. Vienīgie vārti Mihailam Ziziļevam, ziņo Sporta parvaldes portāls.

„Daugava” jau no pirmajām minūtēm krietni vairāk kontrolēja bumbu, neļaujot „Jūrmalai” uzbrūkošajā daļā izveidot neko bīstamu. Retu reizi mājinieki tika līdz daugavpiliešu soda laukumam, tādēļ vārtsargam Jevgeņijam Ņerugalam darba bija ļoti maz. „Daugava” daudz uzbruka, bet pirmajā puslaikā bija tikai 2-3 labas iespējas izcelties. Arī tās netika realizētas.

Otrajā puslaikā jūrmalnieki vēl vairāk ieslēdzās aizsardzībā, bet „Daugava” nekādi nespēja beidzot atklāt rezultātu. Spiediens pieauga un 76. minūtē izdevās iesist! Mihails Ziziļevs saņēma bumbu soda laukumā, apspēlēja aizsargu, pēc tā arī vārtsargu un ieripināja bumbu jau tukšos vārtos – 1:0. Atlikušajā laikā bīstami momenti neizveidojās ne pie vieniem no vārtiem.

„Daugava” ar 14 punktiem turnīra tabulā ieņem ceturto vietu.