„Daugava” noslēdz Eirokausus ar zaudējumu 0:4

Daugavpils „Daugavas” futbolisti otrdienas vakarā noslēdza Eirokausu sezonu, UEFA Čempionu līgas 2. kvalifikācijas kārtas atbildes spēlē ar 0:4 piekāpjoties Zviedrijas čempionei „Elfsborg”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Divu spēļu summā zaudējums ar 1:11. „Elfsborg” uz Latviju ieradās dienu pirms spēles, līdz paņemot arī lielu skaitu līdzjutēju, kuru kopējais skaits sasniedza apmēram vienu simtu. Spēles gaitā tieši zviedru atbalstītāji tribīnēs bija ļoti labi dzirdami.

„Daugava” šajā spēlē nolēma atpūtināt vairākus līderus, toties iespēja tika dota tiem spēlētājiem, kuri līdz šim bija spēlējuši mazāk. Pirmā puslaika pirmajā pusē Latvijas čempione neizskatījās slikti, bet pamazām iniciatīva izteikti pārgāja zviedru rokās, kas izveidoja vairākus nesliktus momentus.

Labi „Daugavas” vārtos darbojās Aleksandrs Vlasovs, bet vienreiz bumbu no vārtu līnijas izsita Dragos Militaru. Labākais moments „Daugavai” radās 36. minūtē, kad bīstami virs vārtiem uzsita Stenlijs Ibe. Diemžēl ātri vien „Elfsborg” izspēlēja skaistu kombināciju, panākot 1:0.

Otrajā puslaikā „Elfsborg” turpinā spēlēt labāk, gūstot vēl trīs vārtus. Divi no tiem tika gūti no pavisam neliela attāluma, bet spēles beigās tika piešķirts 11 metru soda sitiens. „Daugavai” zaudējums ar 0:4, bet summā rezultāts 1:11.

„Elfsborg” nākamajā kārtā tiksies ar slaveno Skotijas komandu Glāzgovas „Celtic”, savukārt „Daugavai” Eirokausu sezona ir beigusies.