Linkeviča un Koblence kļūst par jaunākajām Latvijas čempionēm

26. un 27. jūlijā Jēkabpilī norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā medaļas izcīnīja Daugavpils sportistes Valērija Linkeviča un Aleksandra Koblence, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Abas kļuva par jaunākajām Latvijas čempionēm.16 gadus vecā Koblence par Latvijas čempioni kļuva 400 metru skrējienā ar laiku 56,80 sekundes. Otrā vieta Koblencei 200 metru skrējienā, kur viņa laboja arī savu personisko rekordu – 25,00 sekundes. Daugavpilieti apsteigt spēja vien labākā Latvijas daudzcīņniece Laura Ikauniece.

Valērija Linkeviča kļuva par divkārtējo čempioni. Personisko rekordu viņai izdevās uzstādīt 3000 metru kavēkļu skrējienā. Viņas laiks 11:13,84 sekundes. 1500 metru skrējienā ar laiku 4.35.15 Linkeviča apsteidza visas konkurentes.

Abas daugavpilietes kļuva par jaunākajām Latvijas čempionēm šajā gadā.