BFC „Daugava” izrauj uzvaru kompensācijas laikā

Latvijas 1. futbola līgā smagu spēli brīvdienās aizvadīja Bērnu Futbola centra „Daugava” komanda, kas tikai kompensācijas laikā pieveica „Liepājas Metalurga” dublierus, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Spēle pret liepājniekiem daugavpiliešiem neizvērtās viegli, jo jau 28. minūtē pēc Dmitrija Klimaševiča noraidījuma mājinieki palika skaitliskajā mazākumā. Neskatoties uz spēlēšanu desmit vīru sastāvā, BFC „Daugava” spēja noturēt savus vārtus neskartus, bet jau kompensācijas laikā pat izraut uzvaru - 1:0!

Trešajā kompensācijas minūtē bumbu savos vārtos ieraidīja liepājnieks Krišs Kārkliņš. Pēc šīs uzvaras BFC „Daugava” noslēgusi pirmo apli ar 39 punktiem un pirmo vietu. Otrajā vietā atrodās „Gulbene”, kas atpaliek tikai par trīs punktiem.