Daugavpils hokejisti Latvijas čempionātu sāk ar zaudējumu

Hokeja klubs “Daugavpils” sestdien aizvadīja pirmo spēli Latvijas hokeja čempionātā, izbraukumā ar 2:7 piekāpjoties “Zemgalei/LLU”, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Šogad LAČ turnīrā piedalās sešas komandas, starp kurām vairs nav nevienas vienības no Liepājas, toties pēc viena gada pārtraukuma atkal spēlē Daugavpils komanda. “Daugavpils” pirmo maču aizvadīja Jelgavā, kur tikās ar ambiciozo “Zemgales” klubu.

Debijas mačā daugavpilieši nespēja pacīnīties par uzvaru, kaut gan pēc pirmā perioda rezultāts bija tikai 0:1. Katastrofāla bija otrā trešdaļa, kurā tika ielaistas piecas bezatbildes ripas. Pirmos vārtus Daugavpils labā 43. minūtē guva Andrejs Kondrovskis-Kudrjavskis, bet viņa piemēram pavisam drīz sekoja Anatolijs Ļeončiks, panākot 2:6. Spēles izskaņā vienreiz izcēlās arī jelgavnieki, uzstādot spēles galarezultātu – 7:2.

Pirmo mājas spēli “Daugavpils” aizvadīs 14. septembrī plkst. 15:00 pret “Ozolnieki/Monarch”.