Daugavpils hokejisti pirmo atrādīšanos mājās noslēdz ar sagrāvi

Hokeja klubs „Daugavpils” sestdien aizvadīja pirmo Latvijas hokeja čempionāta mājas spēli pusotra gada laikā.

Diemžēl savu skatītāju priekšā tika zaudēts ar 0:9, informē Sporta pārvaldes portāls.

„Ozolnieki/Monarch” komanda jau pirmajā trešdaļā četras reizes pārspēja „Daugavpils” vārtsargu, iesākto darbiņu turpinot arī otrajā un trešajā periodā. Beigās Daugavpils piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:9.

Šogad Daugavpils hokeja komanda pēc viena gada pārtraukuma atkal spēlē Latvijas čempionātā, taču pirmās spēles nav bijušas sekmīgas. Abās piedzīvoti zaudējumi.

Latvijas jaunatnes čempionātā Daugavpils BJSS U12 vecuma grupas komanda ar 29:0(!) sagrāva Jelgavas LSS – 2. U14 vecuma grupas komanda ar 6:3 pieveica Valmieras hokejistus.