“Daugavpils” hokejistus iegāž spēle nevienādos sastāvos

Trešdienas vakarā Daugavpils Ledus hallē hokeja komandas “Daugavpils” spēlētāji ar 1:4 piekāpās “Zemgales/LLU” komandai, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Visi vārti tika ielaisti nevienādos sastāvos.

Spēles sākums Daugavpils komandai padevās vairāk nekā veiksmīgs, jo jau 6. minūtē Jevgenijs Moisejevs izvirzīja vadībā mājiniekus. Ar minimālu daugavpiliešu pārsvaru pirmais periods arī noslēdzās. Diemžēl pozitīvs izrādījās tikai pirmais periods, jo otrajā viesi atbildēja ar trīs vārtiem. Pirmie divi vārtu guvumi tika ielaisti skaitliskajā mazākumā, bet trešie vairākumā.

Arī trešajā trešdaļā vārtus guva tikai Jelgavas vienības pārstāvji, kuri trešo reizi realizēja skaitlisko vairākumu – 4:1. Interesanti, ka pirmajā periodā “Daugavpils” nenopelnīja nevienu noraidījumu, bet nākamajās 40 minūtēs mazākumā spēlēja septiņas reizes