Noskaidroti pilsētas futbola kausa pusfinālisti

Trīs dienu garumā “Esplanādes” stadionā tika aizvadītas Daugavpils kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles, kurās tika noskaidrotas tās komandas, kas pievienosies Dauer vienībai pusfinālos, informē Sporta pārvaldes portāls.

Kā Daugavpils čempionāta uzvarētāji Dauer automātiski kvalificējās pusfinālam, bet pārējām sešām vienībām ceturtdaļfinālos bija jānoskaidro atlikušās trīs kausa pretendentes.

Vispārliecinošāk ar savu uzdevumu galā tika LDZ Cargo, kas ar 12:1 sagrāva LDZ Termināls. Četrus vārtus uzvarētājiem guva Pāvels Riževskis, bet pa trīs Ričards Raščevskis un Vjačeslavs Vansovičs.

Abas pārējās spēles noslēdzās ar rezultātu 6:2. BFC Daugava apspēlēja Ilūksti (trīs vārti Ričardam Grauzem), savukārt RSS LRC pieveica Norteks/Egals.

Pusfināli tiks aizvadīti 7. un 8. septembrī plkst. 19:30 “Esplanādes” stadionā. Savā starpā tiksies Dauer un BFC Daugava, kā arī RSS LRC ar LDZ Cargo.