“Daugava” viesos uzvar “Spartaku”

Bidzinas Cincadzes un Aleksandra Solovjova vārtu guvumi palīdzējuši Daugavpils “Daugavai” viesos ar 2:0 pārspēt Jūrmalas “Spartaku”, informē Sporta pārvaldes portāls.

Turnīra tabulā mūsu komanda ieņem trešo vietu.

Latvijas Futbola Virslīgas spēlē daugavpiliešiem piederēja liels teritoriāls pārsvars, pie tam arī vārtu gūšanas momenti pie pretinieku vārtiem veidojās regulāri, taču līdz pat otrajam puslaikam iesist neizdevās. 57. minūtē vienā no epizodēm labi pacīnījās Bidzina Cincadze, kurš ar atkārtotu mēģinājumu prata iebadūt bumbu pretinieku vārtos – 1:0.

Otros vārtus “Daugava” guva no apmēram 25 metriem, kad Aleksandrs Solovjovs pēc Daniela Ola piespēles trieca bumbu pašā vārtu stūrī. Skaisti vārti, kas arī pielika punktu spēlei. Abām komandām bija vārtu gūšanas momenti, bet vārti vairs gūti netika.