Daugavpils hokejisti arvien tuvāk uzvarai

Latvijas hokeja čempionātā komanda “Daugavpils” ar 3:5 piekāpās “Ozolnieki/Monarch”, kas ir viens no sezonas labākajiem rezultātiem, informē Sporta pārvaldes portāls.

Mūsu komandā ar vārtu guvumiem izcēlās Ņikita Belomestnihs, Edgars Apelis un Renāts Vabiščevičs.

Jau otro spēli pēc kārtas daugavpilieši vietējo publiku iepriecināja ar vārtiem pirmajā periodā. 17. minūtē izcēlās Edgars Apelis, Līdz tam vārtus prata gūt arī viesi, tādējādi pēc nospēlētajām 20 minūtēm rezultāts uz tablo bija 1:1.

Arī šoreiz otrais periods nebija veiksmīgs, jo pretinieks savas iespējas izmantoja lieliski. 11 minūšu laikā “Daugavpils” vārti tika iekaroti trīs reizes. Arī trešās trešdaļas iesākumā viesi guva vārtus, bet mūsu spēlētāji nepadevās, atbildot pat ar diviem vārtu guvumiem. Izcēlās Ņikita Belomestnihs un Renāts Vabiščevičs. Galarezultāts 3:5.