Vājais sākums iegāž basketbolistes

Jaunajā Sieviešu basketbola līgā pirmo spēli aizvadījusi Daugavpils Universitāte, kas izbraukumā ar 59:68 piekāpās Valmierai. Ļoti vāji mūsu meitenes aizvadīja pirmo puslaiku.

Jau otro gadu pēc kārtas DU meiteņu komanda spēlēs Jaunajā Sieviešu basketbola līgā, kurā šogad par pirmo vietu cīnīsies 14 komandas. Pirmā spēle DU iekrita Valmierā, kur bija jātiekas ar vietējām meitenēm. Gados jaunā DU komanda arī šogad sastāva ziņā bija nedaudz mainījusies. Arvien vairāk un vairāk pie spēlēšanas tiek jaunās spēlētājas, bet līderes loma uzbrukumā atvēlēta Santai Baltacei.

Baltace patiešām aizvadīja produktīvu spēli, bet no zaudējuma tas neglāba. Santas rēķinā 23 punkti un astoņas atlēkušās bumbas. 13 punktus guva Tatjana Savicka, bet 12 iemeta Olga Lakomko. Zem groza 11 bumbas savāca Jolanta Rimša.

Mūsu komandu iegāza vāji aizvadītais pirmais puslaiks, kurš tika noslēgts pie rezultāta 18:35. Otrajā puslaikā izdevās nospēlēt daudz labāk tieši uzbrukumā, bet uzvarai ar to nepietika – 59:68.