Daugavpils džudoisti pārveda mājās četras Latvijas čempionāta medaļas

Saskaņā ar izveidojušos tradīciju oktobra vidū Ādažos notiek Latvijas čempionāts džudo meitenēm, kurā piedalās 14-16 gadus vecas sportistes.

Sestdien, 19.oktobrī, šajā čempionātā piedalījās arī Daugavpils sambo un džudo centra „Singitaj” audzēknes. Mūsu pilsētu čempionātā pārstāvēja trīs sportistes – Jūlija Stankeviča, Violeta Sokoreviča un Darja Kitele.

Meitenes ļoti atbildīgi gatavojās Latvijas čempionātam, tādēļ savās svara kategorijās ieņēma pirmās trīs vietas. Jūlija Stankeviča kļuva par labāko kategorijā līdz 16 gadiem, Violeta Sokoreviča izcīnīja „sudrabu”, bet Darja Kitele – „bronzu”.

Šajā laikā Ādažos norisinājās arī Starptautiskais turnīrs džudo jauniešiem, kurā mūsu pilsētas pārstāvis Vladislavs Ivanovs izcīnīja otro vietu – viņš apsteidza 19 pretiniekus, pārliecinoši uzvarot 4 cīņās. Daugavpilietis piekāpās tikai sportistam no Liepājas, kurš rezultātā ieguva „zeltu”.

Portāls Gorod.lv apsveic jaunos sportistus un novēl viņiem veselību un panākumus sportā!