Uz pasaules senioru vieglatlētikas čempionātu Brazīlijā devies vieglatlēts no Līvāniem

Pasaules senioru vieglatlētikas čempionāts Brazīlijā, kas norit no 16.oktobra līdz 27.oktobrim pilsētā Porto Alegre, jau pirmajās četrās dienās nesis ievērojamus panākumus Latvijas izlasei. Čempionātā piedalās arī vieglatlēts no Līvāniem – Gunārs Jānis Mīkulis, startējot grupā M75+, informē Līvanu novada portāls.

Latviju pārstāv sekojoši atlēti: Anna Titova, Ilona Kojaloviča, Normunds Ivzāns, Arvīds Zeps, Modris Liepiņš, Zigurds Irbe, Valdis Cela, Gunārs Jānis Mīkulis, Madars Breide.

Pēc aizvadītām četrām sacensību dienām Latvijas vieglatlēti ir sasnieguši izcilus panākumus. Par Pasaules čempioniem ir kļuvuši Valdis Cela (Ventspils)  grupā 65+ desmitcīņā ar 6899 punktiem, atstājot aiz sevis Kazahstānas un Čīles sportistus attiecīgi ar 6033 un 5910 punktiem un Normunds Ivzāns (Preiļi) grupā M 40 + 5 km soļošanā ar rezultātu 21:52.65 (jāpiebilst - absolūti labākais rezultāts). Otrās vietas ieguvējs no Argentīnas sasniedza rezultātu 21:57.87, bet trešo vietu izcīnīja sportists no Mexiko ar rezultātu 22:07.49.

Bronzas medaļu šķēpa mešanā grupā W45+ izcīnīja Ilona Kojaloviča (Babīte) ar rezultātu 33,55. Ceturtās vietas izcīnīja Valdis Cela grupā M 65+ tāllēkšanā ar rezultātu 4,50 m un augstumā ar rezultātu 1.50 cm. Piekto vietu 5 km soļošanā izcīnīja Gunārs Jānis Mīkulis grupā M75+ ar rezultātu 35:04,22 (atklāšanas parādē Gunāram tika uzticēts nest Latvijas karogu). Tukuma soļotāji Madars Breide un Modris Liepiņš grupā M45+ izcīnīja 7. Un 8. Vietas ar rezultātiem 25:56.54 un 26:11.90.

Sīkāku informāciju par čempionātu var atrast šeit.