No Latvijas čempionāta ar 7 medaļām

Balvos no 19. līdz 20. oktobrim norisinājās Latvijas čempionāts grieķu-romiešu cīņā 1998.-1999. gadā dzimušajiem. Daugavpils cīkstoņi izcīnīja septiņas medaļas, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Vairāk nekā 70 dalībnieku no dažādām Latvijas pilsētām cīnījās par Latvijas čempionu nosaukumu. Dmitrija Lapas un Vitālija Vērdiņa audzēkņi kopsummā Daugavpilij ieguva septiņas medaļas.

Par čempioniem kļuva: Jevgēņijs Zalivskis, Žans Lizbovskis un Artūrs Karabaņs. Sudraba medaļas ieguva Kirils Dudko un Normunds Martinjuks, savukārt ar bronzas medaļām kaklā uz mājām devās Mihails Čemišs ar Artūru Ostapko.

Šajās brīvdienās Viļņā norisinājās arī starptautisks Pekinas olimpisko spēļu laureāta Mindauga Mizgaiša sagādāto balvu turnīrs. Savā svara kategorijā, uzvarot visas piecas cīņas, par uzvarētāju kļuva Artjoms Fiļimonovs.