“Daugavpils” hokejistiem uzvaru sēriju pagarināt neizdodas

Tikai divus periodus Latvijas hokeja čempionātā izdevies izturēt „Daugavpils” hokejistiem, kuri ar 3:8 piekāpās „Kurbadam”. Vēl pēc diviem periodiem rezultāts bija tikai 3:2 pretinieku labā, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

„Daugavpils” hokejisti iepriekšējā kārtā parūpējās par pārsteigumu, apspēlējot „Dinamo/Juniors”. Arī spēle pret „Kurbads” tika iesākta labi, par ko liecina pirmās trešdaļas rezultāts 2:1 mūsu komandas labā. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Edvards Bujevičs un Vladimirs Borovkovs.

Diemžēl otrajā periodā daugavpilieši trīs reizes tika noraidīti un visas vairākuma iespējas pretinieks realizēja (pēdējo no tām trešā perioda sākumā), izvirzoties vadībā ar 4:2. Jāpiemin, ka vienus no vārtiem guva ilggadējais Latvijas izlases hokejists Aleksandrs Macijevskis.

43. minūtē Jevgēņijs Fjodorovs atjaunoja izredzes uz vismaz punkta iegūšanu (3:4), bet spēles noslēguma bija katastrofāls. „Kurbads” iemeta četrus bezatbildes vārtus, tiekot pie pārliecinošas uzvaras ar 8:3.