Daugavpils hokejistiem sāpīgs zaudējums pret “Kurbadu”

Trešdienas vakarā emocionālā un aizraujošā spēlē “Daugavpils” hokejisti mājās ar 2:3 atzina “Kurbads” pārākumu, izšķirošos vārtus ielaižot nepilnas piecas minūtes pirms cīņas beigām, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Pirmā apļa spēle pret “Kurbadu” daugavpiliešiem noslēdzās ar graujošu zaudējumu 3:10, taču šoreiz spēle bija daudz līdzīgāka, pie tam labas iespējas uzvarēt bija tieši mūsu komandai. Pirmos vārtus bija jāgaida līdz pat 36. minūtei, kad viesi atklāja rezultātu, tomēr jau pēc minūtes Maksims Osipovs atjaunoja līdzsvaru – 1:1.

Trešā perioda sākumā viesi vēlreiz panāca +1, bet arī šoreiz “Daugavpils “ atbildi parādā nepalika. Ar vārtu guvumu pēc nospēlētām 54 minūtēm un 2 sekundēm atzīmējās Renats Vabiščevičs, panākot 2:2. Diemžēl četras minūtes un trīs sekundes līdz finālsirēnai bijušais Latvijas izlases spēlētājs Valērijs Fiļimonovs panāca 3:2 “Kurbads” labā.

Saturiski labā spēlē “Daugavpils” tomēr zaudēja.