Florbolisti uzvar dramatiskā galotnē

Latvijas 1. florbola līgā veiksmīgi turpina spēlēt „Rēzekne/Dinaburga”, kas kārtējā mājas spēlē dramatiskā galotnē ar 6:5 pārspēja Cēsu „Lekrings-1”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Spēle pret Cēsu komandu iesākās ar ātri ielaistiem vārtiem, bet tikpat ātri Ivans Kokins atjaunoja līdzsvaru. Spēles turpinājumā komandas guva vārtus pamīšus un līdz pat 57. minūtei rezultāts bija neizšķirts – 4:4.

Pēdējās trīs minūtēs norisinājās interesantākais. Pēc Marka Višņakova un Aleksandra Grehova gūtajiem vārtiem Daugavpils un Rēzeknes apvienotā komanda izvirzījās vadībā ar 6:4, bet 79 sekundes līdz pamatlaika beigām viesi panāca 5:6. Atlikušajā laikā viesi pat nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet izglābties viņiem neizdevās.

„Dinaburga” komandā divus vārtus guva Višņakovs, kuram arī viena piespēle.