P.Krupeņina kauss tiek Latvijai

Daugavpils Olimpiskajā centrā nedēļas nogalē notika jau trešais sporta meistara P.Krupeņina piemiņas turnīrs grieķu-romiešu cīņā. Deviņu izlašu cīņā par uzvarētājiem kļuva Latvijas sportisti, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

P.Krupeņina turnīrs no citiem Latvijā ierastajiem atšķiras ar to, ka cīņa notiek starp valstīm nevis tikai individuālajiem sportistiem. Cīņā valsts pret valsti katra no izlasēm cīņā sūtīja septiņu dažādu svara kategoriju pārstāvjus. Par katru individuālo uzvaru valstij tika ieskaitīts viens punkts.
Latvijas izlase pirmajā cīņā ar 7:0 sagrāva Igauniju (mazie punkti 27:3), pēc kā ar 5:2 tika pārspēta arī Zviedrija. Polijas komanda tika uzvarēta sausā, bet pret Norvēģiju viena cīņa tika zaudēta – 6:1. A grupā Latvija ieņēma pirmo vietu, bet otrā grupā spēcīgākā bija Lietuva.
Cīņā par bronzas medaļām Krievija aizraujošā cīņā ar 4:3 pārspēja Zviedriju, savukārt mūsu izlase ar 5:2 pieveica Lietuvu, nodrošinot sev zelta medaļas!
Latvijas izlases trenera Vitālija Vērdiņa rīcībā bija arī divi viņa audzēkņi – Ņikita Masjuks un Aleksandrs Jurkjans.