DU volejbolisti piekāpjas rīdziniekiem

Schenker volejbola līgas pamatturnīra spēlē Daugavpils Universitāte savā laukumā ar 1:3 piekāpās „RTU/Robežsardze” komandai, kuras rindās spīdēja bijušais DU spēlētājs Edgars Točs, ziņo Sporta parvaldes portāls

Sestdien DU komanda savā laukumā uzņēma Latvijas labāko komandu Schenker līgā RTU, kuras sastāvā spēlēja bijušais daugavpiliešu volejbolists Edgars Točs. Tieši Točs ar 20 punktiem kļuva par savas komandas rezultatīvāko spēlētāju.

DU rindās pirmo maču aizvadīja Ēriks Baiks, bet Klāvs Zaļkalns bija spiests darboties libero pozīcijā, jo nespēlēja Andris Krūmiņš. Spēle DU neizvērtās sekmīga, par ko liecināja jau pirmā seta rezultāts 16:25.

Pārējie seti jau bija krietni līdzīgāki, pie tam otro uzvarēja tieši mājinieki ar rezultātu 25:22. Līdzīgi ritēja arī trešais sets, tomēr tajā uzvara tika rīdziniekiem – 25:22. Diemžēl ceturtajā setā viesi uzreiz pārņēma vadību un to viegli arī noturēja – 25:17.

Baiks savā debijā guva 22 punktus, bet Aleksandrs Samuilovs pievienoja 13.