Hokejisti labi sāk, slikti pabeidz

Latvijas Hokeja čempionātā „Daugavpils” mājas spēlē ar 1:11 piekāpās „Rīga/Prizma”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Pirmie vadībā izvirzījās tieši daugavpilieši, bet turpinājumā dominēja rīdzinieki.

Rīgas komandas sastāvā netrūka labi pazīstamu hokejistu, kuri savulaik pielaikojuši Latvijas izlases kreklu. Pazīstamākais no tiem bija Aleksandrs Macijevskis, kurš guva arī vienus no pretinieku vārtiem.

Daugavpils hokejisti spēli iesāka pārsteidzoši, jau otrajā minūtē iebakstot ripu vārtos. Šoreiz izcēlās Jevgeņijs Moisejevs. Diemžēl vadību izdevās saglabāt tikai 16 sekundes. „Prizma” turpināja uzbrukt, laiku pa laikam gūstot arī kādus vārtus. Pēc pirmā perioda 4:1 viņu labā.

Otrajā trešdaļā „Daugavpils” arvien retāk apdraudēja pretinieku vārtus, tomēr labi darbojās aizsardzībā. Izdevās izturēt pat divas minūtes trijatā pret pieciem. Savas pirmās iespējas spēlēt vairākumā daugavpilieši ieguva tikai pēdējā periodā, bet arī tās neizdevās izmantot. Trešajā periodā ielaisti pieci vārti un beigās 1:11.