ISK “Daugavpils” sports aprīlī

06. aprīlī notika Rīgas atklātais čempionāts dambretē, no mūsu kluba otro vietu un sudraba medaļu izcīnīja mūsu sporta veterāne Sofija Kovaļova-Krivonosova, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

19. un 20. aprīlī Taku-O orientēšanās Jūrmalas pilsētas domes Paralimpiskie kausi „TU VARI 2014”, sacensības notika Jaunķemeros. Divas bronzas medaļas izcīnīja savā grupā Alberts Lipiņš Pre-O vidējā un TempO kategorijā. Savā grupā Sergejs Mihailovskis ieguva zelta medaļu un sudraba TepO un Pre-O, Ārijs Rasis šajā grupā izcīnija bronzas medaļu TempO. Komandu ieskaitē ISK „Daugavpils” izcīnija otro vietu un kausu, ko dāvāja Jūrmalas pilsētas dome.

21. aprīlī notika sacensības orientēšanās Rīgā LIELDIENU BALVA 2014, diemžēl šajās sacensībās mēs palikām bez medaļām. Piedalījas viesi arī no Itālijas- 16 dalībnieki.

26. un 27. aprīlī notika TakuO orientēšanās Daugavpilī LATGALE 2014, divas zelta medaļas izcīnīja Sergejs Mihailovskis, PreO vidējā un garajā distancē, viena sudraba medaļa Ārijam Rasim PreO vidējā distancē.

27. aprīlī notika Rīgas atklātais čempionāts šahā, zelta medaļas Stefanijai Dombrovskai un Viktoram Poļakovam.

29. aprīlī mūsu pilsētas šautuvē notika kluba čempionāts šaušanā. Pirmās vietas izcīnija Stefanija Dombrovska un Nikolajs Trifonovs, otrās vietas Valentīna Rimicāne un Valerijs Docenko, trešās vietas Sofija Kovaļova-Krivonosova un Valentīns Černooks.