Grīvas mikrorajona pārstāvji stafetē izcīna labāko pilsētas orientieristu titulu

Maija lielākās brīvdienas OK „Stiga” orientieristiem ir bijušas sacensībām bagātas, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Darba svetkos orientieristi cītīgi piestrādāja pie velorientēšanās sezonas atklāšanas Stropu mežā. Dažiem šīs sacensības kļuva par lielisku iemeslu pirmo reizi šajā sezonā izvest pastaigā savu divriteni, savukārt citiem – iespēja vēlreiz pierādīt savu meistarību. Orientieristi sacentās viena cilvēka stafetē, pievarot vairākus apļus ar dažādu kontrolpunktu secību. Par labākajiem šoreiz kļuva Ilja Mikulovs (V12), Natālija Tumanova (S12), Olegs Matrosovs (V16), Konstantīns Bogdanovs (V21), Ļubova Pavļukova (S21) un Vjačeslavs Dedelis (V50).

Jau pēc divām dienām, 3. maijā, orientieristi atkal izgāja uz sacensību arēnas, par kuru šoreiz kalpoja Jaunās Forštates mežs. Par čempionu titulu „Lielās stafetes” sacensībās cīnijās četras mikrorajonu komandas 10 cilvēku sastāvā. Pārliecinošu uzvaru šajās sacensībās izcīnīja Grīvas komanda, atstājot Forštates orientieristus godpilnajā otrajā vietā, savukārt Jaunbūves sportisti finišēja trešie.

Par labākajiem SV21 grupā kļuva Ļubova Pavļukova un Jevģēnijs Danilovs, kuri uz doto brīdi ieņem pirmās pozīcijas Daugavpils orientieristu ranga kopvērtējumā.

OK „Stiga” aicina arī Tevi iesaistīties orientēšanās kustībā, piedaloties kādās no mūsu rīkotajām sacensībām. Vairāk informācijas meklē www.okstiga.com.