„Daugavpils” un „Daugava” cieš minimālas neveiksmes

Sestdiena nebija veiksmīgā diena Daugavpils futbola komandām. BFC „Daugavpils” mājās ar 2:3 piekāpās „Jelgavai”, savukārt „Daugava” ar 1:2 atzina „Skonto” pārākumu, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils „Daugava” viesos tikās ar savu tiešo konkurenti cīņā par otro pozīciju „Skonto”. Lietainā laikā jau pašā spēles sākumā mājinieki ar skaistu tālsitienu panāca 1:0, bet puslaika vidusdaļā strīdīgā epizodē (līnijtiesnesis signalizēja aizmuguri) guva arī otros vārtus. Pāris minūtes pirms puslaika beigām Kirils Ševeļovs vienus vārtus atguva, bet otrajā puslaikā izraut uzvaru neizdevās – 1:2.

„Daugavpils” līdzīgi kā „Daugava” ļoti slikti iesāka spēli. Jau 1. minūtē uz mūsu komandas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru pretinieks pārliecinoši realizēja. 10. minūtē pēc stūra sitiena izpildes „Jelgava” panāca jau 2:0. Šāds notikumu pavērsiens gan nesalauza komandu. Pēc Jurija Sokolova centrējuma no labās malas bumba trāpīja pa vārtu pārliktni un tad nokļuva pie Pāvela Tarasova, kurš sita precīzi.

Laukumā ritēja līdzīga cīņa līdz brīdim, kad atkal rupji kļūdījās aizsardzība. Savā starpā bumbu nesadalīja Juta Kinovaki un Vladislavs Kurakins, ko izmantoja pretinieks – 3:1. Kuriozā veidā BFC „Daugavpils” (viesu aizsargs iesta bumbu savos vārtos) panāca 2:3, bet spēles otrajā puslaikā vārti vairs netika gūti.

„Daugava” ar 15 punktiem turnīra tabulā ieņem piekto pozīciju, bet „Daugavpils” ar 10 punktiem ir vietu zemāk.