“Vihrov Cup” Daugavpils vingrotājām – trīs pilni medaļu komplekti

7.jūnijā Rīgā notikušajā gadskārtējā starptautiskajā turnīrā sporta vingrošanā "Vihrov Cup" Daugavpils jaunās vingrotājas izcīnījušas trīs pilnus medaļu komplektus, informē Vingrošanas Olimpiskā centra vadītājs un treneris Aivars Plāte.

Sacensībās trīs sporta klasēs Daugavpili pārstāvēja 17 vingrotājas, visas Daugavpils Vingrošanas Olimpiskā centra audzēknes. Startējot III sporta klasē, 1.vietu izcīnīja Arīna Oļenova, 2.vietā ierindojās Kristīne Šervašidze, bet 3.vietā - Ksenija Bogdanova.

II sporta klasē vislabāk veicās Violetai Vavilovai, viņai - 1.vieta, 2.vieta šoreiz Valērijai Siņakovai, bet 3.vieta - Inetai Miglānei. Daugavpilietes Evita Teivāne šajā sporta klasē ierindojās 6.vietā, Alise Apine - 8.vietā un Alise Vasiļevska - 11.vietā.

Startējot I sporta klasē, 1.vietu izcīnīja Olga Menzorova, 2.vietā ierindojās Marija Grigorjeva, bet 3.vietā - Adelīna Dovgaja. Vēl šajā sporta klasē daugavpilietēm Ksenijai Petrovai - 4.vieta, Alisei Gerasimovai - 5.vieta, Darjai Vasiļjevai un Katrīnai Dedelei - dalītā 7.vieta un Alisei Petkun -10.vieta.

„Tas ir lielisks sasniegums, startējot trīs sporta klasēs, atvest mājās trīs pilnus medaļu komplektus. Meitenes ir lieliski pastrādājušas treniņos un rezultāti runā paši par sevi,” neslēpj gandarījumu Plāte.

Līdz ar "Vihrov Cup" izcīņu sacensību sezona sporta vingrotājām ir beigusies.

Vingrošanas Olimpiskais centrs gaida un uzņem jaunus un talantīgus bērnus gan sporta vingrošanas grupās, gan mākslas vingrošanas grupās, gan arī vispār attīstošās vingrošanas grupās. Nodarbības notiek labi aprīkotā un modernā vingrošanas zālē Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Vingrošanas olimpiskais centrs Daugavpilī darbojas kopš 2010.gada septembra. Tā dibinātāji ir olimpiskais čempions sporta vingrošanā Igors Vihrovs un olimpiskais vicečempions sporta vingrošanā Jevgēņijs Saproņenko, centra vadītājs ir ilggadējs Latvijas izlases treneris Aivars Plāte.

10.06.2014 , 12:15