Futbola klubi cieš “sausos” zaudējumus

Divi zaudējumi Smscredit.lv futbola Virslīgā Daugavpils futbola komandām. „Daugava” bez jebkādiem variantiem ar 0:4 piekāpās „Skonto”, bet BFC „Daugavpils” viesos līdzīgā spēlē zaudēja „Jelgavai”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

„Daugava” savu mājas spēli aizvadīja Ilūkstē, kur bez variantiem atzina čempionāta vicelīderu „Skonto” pārākumu. Jau pirmajā puslaikā rīdzinieki guva divus vārtus un bija tuvu vēl vairākiem vārtu guvumiem, uz ko „Daugava” nespēja atbildēt ne ar vienu bīstamu momentu. Spēles otrajā pusē „Skonto” pārsvars pieauga vēl vairāk un pēdējās minūtēs „Skonto” panāca 4:0. Pēdējos vārtus guva 15 gadus vecais Jānis Grīnbergs, kurš šādā veidā kļuva par visu laiku jaunāko vārtu guvēju Virslīgas vēsturē.

BFC „Daugavpils” šajā kārtā viesojās Jelgavā, kur izrādīja ļoti labu pretestību vietējai komandai. Līdz pat 75. minūtei laukumā ritēja līdzvērtīga cīņa, kurā nevienai no komandām nebija labu vārtu gūšanas iespēju. Diemžēl rupja kļūda vienkāršā situācijā neļāva noturēt 0:0 un „Jelgava” prata izraut uzvaru.

„Daugava” turnīra tabulā ieņem ceturto vietu, bet BFC „Daugavpils” atrodas septītajā pozīcijā.