Brazīlijas futbolisti ar uzvaru sāk Pasaules kausa finālturnīru

Ceturtdien Brazīlijā, Sanpaulu, ar mājinieces Brazīlijas uzvaru 3:1 (1:1) pār Horvātiju sākās 2014.gada Pasaules kausa finālturnīrs futbolā.

Abas komandas spēlē A grupā, kurā vēl ir Meksika un Kamerūna.

Spēles sākumā negaidīti laukumā dominēja Horvātija, kas izskatījās daudz pārliecinošāki. Horvātu centieni vainagojās ar panākumu jau 11.munūtē, kad Oličs pēc reida pa kreiso malu izdarīja centrējumu. Soda laukumā neveiksmīgi nospēlēja Marselu, raidot bubmu savos vārtos. Pēc zaudētiem vārtiem Brazīlijas futbolisti "pamodās" un lēnām pārņēma iniciatīvu, un praktiski līdz spēles beigām kontrolēja spēles gaitu. Izlīdzinājumu mājinieki panāca 29.minūtē pēc Neimara precīza sitiena vārtu apkašējā stūrī.

Otrajā puslaikā par spēles lūzuma punktu kļuva tiesneša lēmums 69.minūtē. Horvātijas soda laukumā Fredu aiz pleca nedaudz pieturēja Lovrens, bet brazīlietis to izmantoja un teatrāli nokrita. Tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu, ko realizēja Neimars. Trešos vārtus Brazīlija guva jau mača kompensācijas laikā pēc Oskara precīza sitiena.