Daugavpils futbola komandas piedzīvo zaudējumus

Smscredit.lv futbola Virslīgā neveiksmes piedzīvojušas abas Daugavpils pārstāves. Daugavpils “Daugava” viesos ar 0:1 piekāpās “Jelgavai”, savukārt BFC “Daugavpils” ar 1:2 kapitulēja “Liepāja” priekšā, vēsta Sporta Pārvaldes portāls.

Daugavpils “Daugava” ceturtdien Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtā Jūrmalā neprata pārspēt Farēru salu komandu “Vikingur”. Oļegs Žatkins otrā puslaika sākumā izvirzīja daugavpiliešus vadībā, tomēr pašās spēles beigās viesi panāca izlīdzinājumu, uzvarot arī divu spēļu summā – 3:2. Eirokausu sezona “Daugava” noslēgusies.

Virslīgas spēlē svētdien “Daugava” viesos ar 0:1 piekāpās “Jelgava”, kas ir viena no “Daugava” galvenajām konkurentēm cīņā par trešo vietu turnīra tabulā.

Ar zaudējumu nācās samierināties arī BFC “Daugavpils”, kas Liepājā zaudēja vietējai komandai ar 1:2. Jau trešajā minūtē Liepāja izvirzījās vadībā, bet “Daugavpils” ar Rjotaro Nakano vārtu guvumu uz laiku atjaunoja līdzsvaru. Izšķirošos vārtus “Liepāja” guva 72. minūtē.

Turnīra tabulā nozīmīgas izmaiņas nav notikušas. BFC “Daugavpils” ir astotā, savukārt “Daugava” – trešā.