Vieglatlētiem vasaras sezona noslēgusies

Krāslavas vieglatlēti startējuši Latvijas čempionātos dažādās vecuma grupās, līdz ar ko vasaras sezona ir noslēgusies, ziņo Krāslavas novada portāls.

Četras medaļas Latvijas čempionātā junioriem (U-20) izcīnīja Krāslavas pārstāves.

Evelīna Petunova uzvarēja  diska mešanā – 40.37m, bet zaudēja savai treniņu biedrei  no Murjāņiem lodes grūšanā 21cm, līdz ar ko Evelīnai 2.vieta – 11.94m.

Dace Marhileviča izcīnīja zelta medaļu vesera mešanā – 30.69m.

Sudraba medaļa augstlēkšanā  - Janai Žoludovai – 1.45m.

U 16 vecuma grupā, kur startēja 14.-15.gadīgie sportisti, mūsējie medaļas neizcīnīja, taču uzradīja labus rezultātus.

Raivim Seļaņinam 8.vieta 200m -25.28 sek. un, tā kā Ogres stadionā  ir tikai 6 celiņi, Raivis finālā neiekļuva. 100m sprintā Raivim līdz finālam pietrūka 0.05 sek. un - 9.vieta – 12.30 sek.

Ērikam Silovam 8.vieta trīssoļlēkšanā – 10.67m.

Alīna Ņikitina atkārtoja savu personisko rekordu augstlēkšanā – 1.50m un ierindojās 7.vietā.
Latvijas  šķēpa metēji ir  pazīstami visā pasaulē un šķēpa mešanas sektorā ar katru gadu ir lielāka konkurencē. Agijai Bebrišai  trešajā mēģinājumā izdevās labs metiens. Viņai personiskais rekords – 35.66m un vieta galvenajā finālā. Rezultātā Agija ierindojas 8.vietā.

Bet Katrīne Tračuma ar 33.84m tālu metienu 26.dalībnieču konkurencē ierindojās 12.vietā. Jāpiebilst, ka šīs vecuma  grupas sportisti startēja kopā ar gadu vecākiem vieglatlētiem.
Visas vasaras garumā mūsu sportisti divās vecuma grupās (1998.g.dz un vecāki un U -16) piedalījās LVS kausa izcīņas atsevišķo posmu  sacensībās, kurās pirmo trīs vietu ieguvēji, medaļu vietā, saņēma dāvanu kartes no veikala Sportland.

Trešajā posmā, Jelgavā, pieaugušo vecuma grupā 2.vietu kārtslēkšanā izcīnīja Rolands Škutāns  – 3.10m, bet ceturtajā posmā, Iecavā, Dacei Marhilevičai  3.vieta vesera mešanā ar personisko rekordu -35.37m.

U-16 vecuma grupā Raivis Seļaņins pirmo reizi skrēja 400m un izcīnīja 2.vietu – 56.34 sek.

Evelīna Petunova Latvijas izlases komandas sastāvā piedalījās Baltijas valstu komandu sacensībās mešanas disciplīnās un izcīnīja 1.vietu diska mešanā -39.95m un 2.vietu lodes grūšanā – 12.22m.
Augustā sākumā Dace Marhileviča piedalījās Latvijas čempionātā pieaugušajiem un izcīnīja bronzas medaļu vesera mešanā – 32.89m.