'Fazer' sāk jaunās ražotnes celtniecību Ogrē

foto: nozare.lv
foto: nozare.lv

Maizes ražotājs "Fazer" uzsāk jaunas ražotnes celtniecību Ogrē, kas ir pēdējo gadu vērienīgākais uzņēmuma attīstības projekts Baltijas valstīs. Vienlaikus uzņēmums paplašina esošo maiznīcu, kopumā attīstībā investējot vairāk nekā piecus miljonus eiro un izveidojot aptuveni 40 jaunu darbavietu, portālu "Delfi" informēja "Fazer Bakery Baltic" rīkotājdirektors Mindaugs Snarskis.

Saskaņā ar uzņēmuma plāniem, jaunā ražotne darbību sāks nākamā gada rudenī.

"Šis ir simbolisks brīdis - mēs ieliekam pirmo pamatakmeni jauna biznesa virziena attīstībā un savas konkurētspējas nostiprināšanā Baltijas valstu tirgū. Taču mēs ceļam ne tikai mūsdienīgu ražotni, kas nodrošinās augstas kvalitātes produktu ražošanu un dos iespēju palielināt eksportu. Mūsu mērķis ir izveidot modernu un drošu darba vidi un nodrošināt labus darba apstākļus darbiniekiem. ''Fazer'' ir lielākais darba devējs Ogrē, un, attīstot un modernizējot mūsu ražotni, mēs vēlamies kļūt arī par pievilcīgāko darba devēju," uzsver Snarskis.

Kā iepriekš ziņots, jaunās ražotnes izveide un esošās maiznīcas paplašināšana Ogrē notiek "Fazer Bakery Baltic" ražošanas konsolidācijas plāna ietvaros. Jaunā ražotne tiek būvēta līdzās esošajai "Fazer Latvija" maiznīcai un tiks pilnībā integrēta uzņēmuma kopējā infrastruktūrā.

Ražotne specializēsies saldētu produktu ražošanā, un sākotnēji visa produkcija tiks eksportēta. "Fazer Bakery Baltic" ražošanas konsolidāciju, paplašinot maiznīcas Ogrē un Kauņā, plānots pabeigt nākamā gada pavasarī, savukārt jaunā ražotne darbu sāks nākamā gada rudenī. Nākamā gada laikā uzņēmums nodrošinās vairāk nekā 40 jaunu darbavietu Ogrē.

''Fazer'' ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kurš specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs, un tā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 valstīm. ''Fazer'' misija ir radīt garšas baudījumu. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1891. gadā tā panākumu pamatā ir izcila produktu un pakalpojumu kvalitāte, spēcīgi zīmoli, kompetenti darbinieki, kā arī atbildīga pieeja it visā, kas tie darīts.

''Fazer Grupas'' neto apgrozījums 2013. gadā sasniedza gandrīz 1,7 miljardus eiro, uzņēmumā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši darbinieku. ''Fazer'' savā darbībā ievēro stingrus ētikas principus, kas balstās uz uzņēmuma vērtībām un ANO ilgtspējīgas uzņēmējdarbības nosacījumiem.

''Fazer Latvija'' ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem - ''Fazer'' un ''Druva''. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. Savukārt ''Fazer'' saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes ''Karl Fazer'' un ''Geisha'', tiek ražoti Somijā. 2013. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 18,41 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 250 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.

19.11.2014 , 13:40

DELFI


Написать комментарий