Поздравление мэра города Андрея Элксниньша с Пасхой 9

⚜️ Дорогие даугавпилчане! Пасха – особенный праздник, когда люди радуются победе жизни над смертью и вновь обретают веру в чудо воскрешения. Очень символично, что встречаем мы его именно в то время, когда природа пробуждается, чтобы мог начаться новый цикл жизни.

Желаю каждому из нас, чтобы в эти священные дни в нас родилась сила и мудрость, которые помогут оставить в прошлом всё, что мешает нам жить в счастье и согласии с собой и миром, чтобы каждый из нас обрел смысл жизни и увидел путь к осуществлению самых лучших помыслов. Желаю каждому умения подобрать нужные слова для того, чтобы показать нашим родным, как они нам важны, нужны и насколько любимы.

Пусть Пасхальная радость и вера в добро придут в каждый дом, каждую семью, каждое сердце. Светлого и радостного праздника всем нам! 

Христос воскресе!


⚜️ Dārgie daugavpilieši, Latgales un Latvijas iedzīvotāji!

Lieldienas ir īpaši svētki, kad tiek svinēta dzīvības uzvara pār nāvi un atgriežas ticība atdzimšanas brīnumam. Zīmīgi, ka tos sagaidām laikā, kad daba mostas, lai varētu sākties jauns dzīves cikls. 

Tāpēc gribas novēlēt ikvienam no mums, lai šajās svētīgajās dienās mūsos dzimst spēks un gudrība, kas palīdzēs atstāt pagātnē visu, kas liedz mums dzīvot laimē un saticībā ar sevi un pasauli, un tā vietā lai rodam dzīves jēgu un saskatām ceļus, kā īstenot vislabākos nodomus. Lai spējam atrast īstos vārdus, kas palīdzēs sniegt atbalstu mūsu mīļajiem un parādīt, cik ļoti viņi mums ir svarīgi. 

Novēlu, lai Lieldienu prieks un ticība labajam ienāk katrā sirdī, katrā ģimenē, katrās mājās. Lai gaiši un saticīgi mums visiem šie svētki! 

Priecīgas Lieldienas!


Написать комментарий

🎉🎉🎉💒💮💮💮

Pateicos par tik siltu un sirsnīgu sveicienu. Lai jums arī, Andrej miers un saticība jūsu mājā.

Так было и пусть так будет вновь!

🤝🙂👍🌹💕🚀💐🔥👋💃👌

Pateicos par tik siltu un sirsnīgu sveicienu. Lai jums arī, Andrej miers un saticība jūsu mājā. Vesna

Да, чтоб так было. С Праздником, искренне.

Я думаю так и будет. У нас классный город.

И где он каждый год кролика находит?

Gaišas un priecīgas Lieldienas visiem mūsu Iedzīvotājiem!!! Lai Lieldienu gars piepilda Mūsi sirdis ar mīlestību, laipnību un līdzjūtību. Lai svētīgas Lieldienas kopā ar saviem mīļajiem..

А кролик одной с ним масти.

Написать комментарий