Daugavpiliešiem panākumi LČ ziemas orientēšanās

Pagājušajā nedēļas nogalē Madonas apkārtnē noritēja Latvijas ziemas orientēšanās čempionāts, kurā piedalījās 20 OK „Stiga” orientieristi, izcīnot godalgotas vietas, informē Sporta pārvaldes portāls.

Piektdien, 8. martā dalībnieki sacentās sprinta distancē, kas notika Smecersilā pa Eiropas čempionāta trasēm. Godalgotas vietas jauniešu - V16 grupā izcīnīja divi OK “Stiga” orientieristi - 2. vieta Konstantīnam Bodganovam un 3. vieta Jevgenijam Daņilovam. Stiprajā sieviešu elites grupā 4. vietu izcīnīja Olga Pavārniece, līdzīgs panākums arī S16 grupā Jūlijai Matvijenko - 4. vieta.

Vairākas uzvaras savās grupās izcīnīja arī mūsu veterāni - 1. vieta Ļubova Pavļukova, Ruslans Mikulovs, Viktors Ļeščovs.

Sestdien dalībnieki cīnījās vidējā distancē. Labus rezultātus V14 grupā uzrādīja Ilja Palčuns un V16 grupā, izcīnot 3. vietu. Sieviešu elites grupā 3. vietu izdevās izcīnīt Olgai Pavārniecei, bet sieviešu S35 grupā otru uzvaru izcīnīja Ļubova Pavļukova, apsteidzot otrās vietas ieguvēju par vairāk nekā 20 minūtēm. Vīriešu veterānu grupās 1. vietas izcīnīja Viktors Ļeščovs un Nikolajs Grigorjevs, 2. vietas - Ruslans Mikulovs un Vjačeslavs Gajevskis un 3. vietu - Vjačeslavs Dedelis.

Svētdien notika stafetes sacensības. Arī šajā disciplīnā OK “Stiga” sportisti spēja sasniegt augstvērtīgus rezultātus - 1. vieta V16 grupā (Konstantīns Bogdanovs, Maksims Latkovskis, Jevgenijs Daņilovs), 2. vieta S16 grupā (J. Matvijenko, V. Vengreviča, S. Zaiceva) un 3. vieta V120 grupā. Spēcīgajā vīriešu elites grupā pieredzējusī kluba komanda (V. Ļeščovs, D. Andrejevs un A. Zīlis) izcīnīja augsto 3. vietu.

Apsveicam kluba sportistus ar sasniegtajiem augstajiem rezultātiem!

Ar Latvijas čempionātu noslēdzas orientēšanās sezona. Tiekamies 1. aprīlī vasaras sezonas atklāšanā Apveddzelzceļa mežā (starts pie ceļa uz karjeru).