Latvijā oficiāli pieejami jaunie “iPhone 5S” un “iPhone 5C”

foto: Reuters
foto: Reuters

Latvijā un vairāk nekā 25 citās valstīs no piektdienas pie oficiālajiem dīleriem būs pieejami kompānijas "Apple" jaunie viedtālruņi "5S" un "5C", teikts "Apple" mājaslapā.

Latvijā vienīgais oficiālais "Apple" produkcijas dīleris mobilo sakaru operators "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) ir publicējis jauno "iPhone" viedtālruņu cenas, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja LMT pārstāve Elīna Lidere.

Jaudīgākais no "iPhone" piedāvājuma - "5S" - ir iegādājams nomaksā uz 24 mēnešiem par 26 latiem mēnesī, ja izvēlēta 16 gigabaitu (GB) versija, 28 latiem mēnesī par ekspertu rekomendēto 32 GB versiju un 30 latiem mēnesī, ja izvēlēts pats ietilpīgākais 64 GB modelis.

Krāsainais "iPhone 5C" pieejams 16 GB versijā par 20 latiem mēnesī. Visas nosauktās cenas ir spēkā, telefonus iegādājoties pakalpojumā "Mans komplekts", kas nozīmē to, ka klāt mēneša maksai jāpieskaita vēl samaksu par kādu no izvēlētajiem sakaru plāniem.

Izvēloties sakaru plānu "Pirmais", kas sevī iekļauj bezmaksas sarunas un īsziņas uz visiem Latvijas mobilo un fiksēto sakaru tīkliem, 16 GB "iPhone 5S" ir iegādājams par 33 latiem mēnesī un "5C" par 25 latiem.

Tā kā tarifu plāns pirmais sevī iekļauj mobilā interneta izmantošanu tikai 50 megabaitu (MB) apjomā, tad visdrīzāk, ka papildu izmaksas būs vēl no mobilā interneta datu plāna. Ja viedtālruni domāts lietot aktīvi ārpus bezvadu tīkla noseguma zonas, tad 2 GB internets papildus maksās 6,38 latus mēnesī.


Написать комментарий