Krievija no importa aizlieguma saraksta izslēdz dažus produktus 1

foto: ITAR-TASS
foto: ITAR-TASS

Krievija no lauksaimniecības preču importa aizlieguma saraksta izslēgusi vairākus produktus, liecina Krievijas valdības rīkojums, ziņo LETA.

Importa aizliegums vairs netiks attiecināts uz bezlaktozes pienu, bezlaktozes piena produktiem, sēklas kartupeļiem, sēklas sīpoliem, sēklas saldo kukurūzu, kā arī sēklas zirņiem.

Tāpat importa aizliegums vairs netiks attiecināts uz sporta uzturu, bioloģiski aktīvajām pārtikas piedevām, kā arī vitamīnu un minerālvielu kompleksiem.

Tāpat Krievijā varēs ievest arī Atlantijas laša un foreles mazuļus. Zemkopības ministrijas preses pārstāve Dagnija Muceniece skaidro, ka šie no embargo saraksta svītrotie pārtikas produkti Latvijas lauksaimnieku situāciju neatvieglos, jo šo produktu eksports uz Krieviju vai nu nav vispār, vai arī ir ļoti niecīgos apjomos.

Atgādinām, ka 7.augustā noteiktais Krievijas embargo attiecas uz liellopu gaļu, cūkgaļu, augļiem, dārzeņiem, mājputniem, zivīm, sieru, pienu un piena produktiem, kas tiek importēti no ES, ASV un citām rietumvalstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Maskavu.


Написать комментарий

Paziņojums no https://www.vestnesis.lv/op/2014/170.DA
Cienījamie nekustamā īpašuma Baznīcas ielā 45, Daugavpilī, kadastra numurs 0500 015 2914, īpašnieki, daru jums zināmu, ka 2014.gada 26.augustā ir noslēgts pirkuma līgums, ar ko OLGA ZIEMELE, pers. kods , ir pārdevusi ANTONAM LEVICKIM, pers. kods , 23/50 domājamās daļas no nekustamā īpašuma Baznīcas ielā 45, Daugavpilī, kadastra numurs 0500 015 2914, par pirkuma maksu 13 500 EUR (trīspadsmit tūkstoši pieci simti euro).
Lūdzu jūs 2 (divu) mēnešu laikā no šī paziņojuma publicēšanas dienas izlemt jautājumu par pirmpirkuma tiesību izmantošanu uz 23/50 domājamo daļu no nekustamā īpašuma Baznīcas ielā 45, Daugavpilī. Ja vēlaties izmantot pirmpirkuma tiesības, paziņojumu par lēmumu izmantot pirmpirkuma tiesības nosūtīt uz adresi Liliju iela 51, Daugavpils, vai sazināties pa telefonu 20331806. Antons Levickis.
Izsludina zvērināta notāre Evija Paļuma.