В Латвии за сутки выявлено 808 случаев Covid-19, умерли 15 человек 7

Иллюстративное фото
Иллюстративное фото
За прошедшие сутки в Латвии выявлено 808 новых случаев Covid-19, скончались 15 инфицированных, сообщает Центр профилактики и контроля заболеваний.

Умершие входили в возрастные группы от 50 до 95 лет.

В минувшие сутки сделано 12 104 теста на Covid-19, доля положительных результатов составила 6,7%.

С начала пандемии вирус в Латвии выявлен у 75 509 человек.

14-дневная кумулятивная заболеваемость на 100 000 жителей составляет 554,9 случая.

ЦПКЗ

В Латвии заболеваемость Covid-19 по-прежнему чрезвычайно высока, поэтому нет оснований говорить о смягчении ограничений, заявил министр здравоохранения Даниель Павлютс.

Говоря о требовании индустрии красоты разрешить ей возобновить работу, министр высказался, что “мы не можем снимать ограничения завтра к обеду”, потому что ситуация с распространением Covid-19 в Латвии неизменно плохая.

В первую очередь правительство решит вопрос о частичном открытии школ для очного обучения на региональной основе, то есть младшие классы пойдут в школу там, где это эпидемиологически безопасно. “Простите, другие отрасли!”, –  добавил политик.


Написать комментарий

Ах, какие страшные цифры рисуют "заботливые благодетели" !

А кому это интересно?

А кому это интересно? Люда

мне интересно.

v MOSKVE s ejo naselenijem v15 milionov celovek mense cem u nas cto to VLAST OBMANIVAET NAROD

мне интересно. +пенсионер+

Посмотрите лучше какой-нибудь фильм. Не портите себе нервы. Здоровья!

Посмотрите лучше какой-нибудь фильм. Не портите себе нервы. Здоровья! Люда

меня эта статистика не напрягает, просто интересно, а нервничают в основном ковидоотрицатели.:))))))

2021. gada sākums ir smags pārbaudījumu laiks katram no mums. Daudziem šīs gads ir iesācies drūmi. Sakarā ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6. aprīlim, daudziem nāk prātā bēdīgas domas. Nevajag bēdāties, jo šīs grūtības ir īslaicīgas. Lai arī vakcinācija ar tādu ražotāju kovid-19 (covid-19) vakcīnām kā Moderna, Pfizer-BioNTech un AstraZeneca ir aizkavējusies, tomēr nezaudēsim cerību, tādēļ kā SARS-CoV-2 vīruss drīz tiks uzvarēts. Būsim apzinīgi. Turpināsim ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus. Nebūsim pārgalvīgi. Neriskēsim nedz ar savu, nedz ar tuvinieku dzīvību un veselību. Lietosim sejas maskas, mazgāsim un dezinficēsim rokas, kā arī ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Godāsim visvareno Dievieti Laimu. Pielūgsim likteņa Dievieti Laimu. Iekursim savas viensētas pagalmā rituālo ugunskuru par godu Dievietei Laimai. Ziedosim ugunskurā trīs saujas graudu un gabaliņu sviesta. Lūgsim Dievietes Laimas svētību sev un savai dzimtai. Mūsu mīļotā un cienītā Dieviete Laima ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas. Kopš senseniem laikiem Dieviete Laima ir palīdzējusi mūsu senčiem pārvarēt krīzes un nelaimes. Arī šoreiz Dieviete Laima nepametīs mūs nelaimē. Vajag tikai ticēt un no sirds lūgt viņas svētību. Lai visvarenā Dieviete Laima svētī katru no mums, kas viņai tic!
Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DievieteLaima #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #labklājība #veiksme #svētavots

Написать комментарий