Valsts kanceleja

Straujuma mazina birokrātiju 12.07.2014

Ministru prezidente Laimdota Straujuma ir parakstījusi rīkojumu, ar kuru par spēku zaudējušiem atzīti 65 rīkojumi par dažādu darba grupu, padomju, ekspertu un vadības grupu izveidi, informē Valsts kanceleja.

Valsts kancelejai būs jāorganizē valsts iestāžu vadītāju centralizēto atlasi 29.05.2014

No nākamā gada 1.septembra Valsts kancelejai būs pienākums organizēt dažādu valsts iestāžu vadītāju centralizētu atlasi, paredz Valsts civildienesta likuma grozījumi, kurus Saeima ceturtdien, 29.maijā pieņēma galīgajā lasījumā.

Valsts kancelejai uzticēs premjera amata kandidātu lietvedību 22.04.2014

Iespējams, nākotnē Ministru prezidenta amata kandidātu darbību jau no viņu nominēšanas brīža lielā mērā nodrošinās Valsts kanceleja.

Valsts kancelejas direktora palīgs algā saņēmis teju 6000 eiro 18.04.2014

Martā valsts kancelejā vislielākā izmaksātā alga bijusi 5524 eiro, ko saņēmis Valsts kancelejas direktora palīgs Ivars Mēkons, liecina valsts kancelejas publiskotā informācija.

Pieprasa publiskot informāciju par prezidenta Bērziņa veselības stāvokli 27.12.2013

Neraugoties uz likumā "Par valsts noslēpumu noteikto", Valsts prezidenta Kanceleja vairās publiskot informāciju par prezidenta Andra Bērziņa veselības stāvokli un to, vai pēdējo divu gadu laikā viņam veiktas attiecīgas pārbaudes.

Drošības policijai aizdomas par valsts noslēpuma aizsardzības pārkāpumiem Valsts kancelejā 20.12.2013

Drošības policija (DP) vērsusies Satversmes aizsardzības birojā (SAB) ar lūgumu izvērtēt, vai Valsts kancelejā nav notikuši valsts noslēpuma aizsardzības pārkāpumi.

Sprūdžam būs jāatbild par algām ministrijā 23.08.2013

«Jebkura izmaksātā summa, kas neatbilst likumā noteiktajam ierobežojumam, uzskatāma par likuma pārkāpumu un ir nosodāma, un par to atbildīgajai amatpersonai ir jāatbild likuma priekšā,» – tik skarbu skaidrojumu attiecībā uz ministra Edmunda Sprūdža izmaksātajām naudas balvām saņēma Neatkarīgā no Valsts kancelejas.

SM uzvar Valsts kancelejas direktori ķildā par skaļu troksni 24.05.2013

Administratīvā rajona tiesa piektdien izbeigusi tiesvedību Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes strīdā ar Satiksmes ministriju (SM) par augsto trokšņu līmeni, ko rada autoceļš, kas ved gar viņas māju, portāls “Delfi” uzzināja tiesā.

Valsts kanceleja: vienotā atalgojuma sistēma nedarbojas; gaidāmas reformas 04.02.2013

Pirms trīs gadiem ieviestā vienotā atalgojuma sistēma valsts pārvaldē "uz papīra" bija pareiza, taču pašlaik tā faktiski nedarbojas, zema atalgojuma dēļ valsts pārvaldi pamet augsti kvalificēti speciālisti, un tagad Latvijas ierēdniecību atkal gaida vērienīgas reformas, kas atteiksies gan uz algām, gan ierēdņu skaitu, intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" atzinusi Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane.

Valsts kanceleja piedāvā tautai novērtēt eiro ietekmi uz labklājību 29.12.2012

Valsts kanceleja (VK) sadarbībā ar Finanšu ministriju un Latvijas Banku apkopojusi informāciju par īstermiņa un ilgtermiņa ieguvumiem un riskiem, kas saistīti ar eiro ieviešanu, ļaujot ikvienam pašam novērtēt šīs valūtas ieviešanas ietekmi uz personīgo labklājību.

Valsts kanceleja: 'E energijai' piedāvāti vairāki izlīguma varianti, bet uzņēmums no tiem atteicās 23.08.2012

Lietuvas uzņēmumam "E energija", kas vērsies pret Latvijas valsti ar prasību aptuveni piecu miljonu latu apmērā, tika piedāvāti vairāki izlīguma varianti, taču no visiem uzņēmums atteicās, informēja Valsts kancelejā.

Egle turpina slimot; darba attiecības ar prezidenta kanceleju joprojām nav pārtrauktas 08.08.2012

Valsts prezidenta ekonomikas, uzņēmējdarbības un nodarbinātības padomniece Elīna Egle turpina slimot un viņas darba attiecības ar Valsts prezidenta kanceleju joprojām nav pārtrauktas.

Valsts kanceleja aicina iedzīvotājus novērtēt iestāžu mājaslapas 19.07.2012

Valsts kanceleja aicina ikvienu iedzīvotāju novērtēt valsts pārvaldes iestāžu mājaslapu dizainu, lietojamību un funkcionalitāti, aizpildot aptaujas anketu. Tās rezultātus izmantos pētījumā par iestāžu mājaslapu optimizācijas iespējām, informēja Valsts Kanceleja.