Zaudējums

Latvijas hokejistes ar zaudējumu sāk olimpisko kvalifikācijas turnīru 09.11.2012

Latvijas sieviešu hokeja izlase ceturtdien Valmierā ar zaudējumu sāka Soču olimpisko spēļu pirmskvalifikācijas turnīru.
Pirmajā mačā Latvijas hokejistes ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Dānijas valstsvienībai.

DU bezierunīgi zaudēja „Selver” 07.11.2012

Schenker volejbola līgā „Daugavpils Universitātes” spēlētājiem nav izdevies izrādīt nopietnu pretspēku vienam no igauņu vadošajiem klubiem „Selver” – 14:25, 18:25, 15:25, informē portāls sportaparvalde.lv.

"Dinamo" pirms pauzes bezcerīgi zaudē Minskai 05.11.2012

Rīgas „Dinamo” komanda pēdējā spēlē pirms izlašu pauzes Kontinentālajā Hokeja līgā (KHL) piedzīvoja zaudējumu (0:2) pret Minskas „Dinamo” hokejistiem, kurus pirmajā savstarpējā sezonas mačā izdevās apspēlēt. Šoreiz jāsamierinās ar neveiksmi.

Bertāns rezultatīvs 'Partizan' zaudējumā Eirolīgā 02.11.2012

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns ceturtdien aizvadīja rezultatīvu spēli ULEB Eirolīgas turnīrā, bet viņa pārstāvētā Serbijas komanda Belgradas ”Partizan” ar rezultātu 82:85 (15:23, 22:14, 18:30, 27:18) piekāpās Spānijas klubam ”Barcelona Regal”.

Juška nepārvar 'Challenger' turnīra otro kārtu 01.11.2012

Latvijas tenisists Andis Juška trešdien nespēja pārvarēt Vācijā notiekošā Ekentalas ”Challanger” sērijas turnīra otro kārtu.

Latvijas handbolisti piekāpjas Londonas Olimpiādes ceturtajai spēcīgākajai izlasei Ungārijai 01.11.2012

Latvijas handbola izlase trešdien izbraukumā ar zaudējumu sāka 2014.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas otro posmu, ar 25:32 (14:18) piekāpjoties Londonas olimpisko spēļu ceturtajai spēcīgākajai komandai Ungārijai.

Gorkša 'Reading' Līgas kausā nenosargā četru vārtu pārsvaru un zaudē 'Arsenal' 31.10.2012

Latvijas futbola izlases kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā ”Reading” komanda otrdien Anglijas Līgas kausā nenosargāja četru vārtu pārsvaru un ar rezultātu 5:7 (4:1) savā laukumā piekāpās Londonas ”Arsenal” komandai.

Rīgas 'Dinamo' neiztur Maskavas 'Dinamo' spiedienu 30.10.2012

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien kārtējo zaudējumu izbraukumā piedzīvoja Latvijas klubs RīgasDinamo”.

DU trešais zaudējums piecos setos 29.10.2012

Schenker volejbola līgā trešais zaudējums pēc kārtas „Daugavpils Universitātei”, pie tam atkal tika zaudēts piecos setos. Šoreiz ar 2:3 zaudēts „Tartu Bigbank”, informē Daugavpils Sporta pārvalde.

'VEF Rīga' dramatiskā cīņā pagarinājumā VTB līgā piekāpjas 'Jeņisej' 29.10.2012

Latvijas klubs "VEF Rīga" VTB Vienotās basketbola līgas (VBL) regulārā čempionāta spēlē svētdien izbraukumā ar rezultātu 93:96 (22:26, 17:24, 18:19, 29:17, 7:10) pagarinājumā piekāpās Krasnojarskas "Jeņisej" no Krievijas.

Dortmunde pārspēj "Real", Mančestras "City" katastrofa 25.10.2012

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā D grupā tika aizvadīta 3. kārta. Centrālajā spēlē Dortmundes "Borussia" savā laukumā tika galā ar Spānijas čempioni Madrides "Real" - 2:1. Savukārt Amsterdamā "Ajax" visai negaidīti ar 3:1 sasita "Manchester City", kurai trīs spēlēs tikai viens punkts - angļu čempione ir tuvu tam, lai otro sezonu pēc kārtas neizkļūtu no ČL grupas.

Čempionu līgas uzvarētāji 'Chelsea' piedzīvo zaudējumu Doņeckā 24.10.2012

UEFA Čempionu līgā futbolā otrdien pārsteigumu sarūpēja Doņeckas ”Šahtar”, kas E grupas spēlē savā laukumā ar 2:1 pieveica pērnās sezonas trofejas ieguvējus ”Chelsea”.

Rīgas 'Dinamo' piedzīvo piekto zaudējumu pēc kārtas 24.10.2012

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas ”Dinamo” regulārā čempionāta spēlē otrdien ar rezultātu 3:5 (0:1, 2:0, 1:4) piekāpās Čeļabinskas "Traktor" komandai.

Mazākums iegāž Rīgas 'Dinamo' spēlē pret zvaigžņoto 'Metallurg' 23.10.2012

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas ”Dinamo” regulārā čempionāta spēlē pirmdien ar rezultātu 2:5 (1:1, 1:1, 0:3) savā laukumā piekāpās zvaigžņotajai Magņitogorksas ”Metallurg”.

VEF sīvā cīņā zaudē seškārtējiem Eirolīgas čempioniem 22.10.2012

Basketbola klubs "VEF Rīga" (bilance 2-1) svētdien, 21. oktobrī, mājas spēlē zaudēja seškārtējiem Eirolīgas čempioniem Maskavas CSKA (3-0) ar rezultātu 67:75, piedzīvojot pirmo neveiksmi sezonā. Nākamajā VTB līgas spēlē 28. oktobrī vefieši izbraukumā Sibīrijā spēlēs pret Krasnojarskas "Enisey" komandu.

DU volejbolisti piedzīvo zaudējumu piecos setos 19.10.2012

Schenker volejbola līgā trešo spēli aizvadījusi „Daugavpils Universitāte”, kas sīvā piecu setu cīņā tomēr piekāpās „Poliurs/Ozolniekiem”. Pa 18 punktiem guva Edgars Točs un Ēriks Voroņko, informē Sporta pārvalde.

"Barcelona" sakauj Blūma "Rytas", Bertānam 11 punkti pret CSKA 19.10.2012

Viļņas "Lietuvos Rytas" (0-2) ar Jāni Blūmu ierindā ceturtdienas vakarā savā "Siemens" arēnā Lietuvas galvaspilsētā ar rezultātu 49:67 atzina spāņu giganta "Barcelona" (2-0) pārākumu, piedzīvojot otro zaudējumu Eirolīgas sezonā. Citā D grupas spēlē Belgradas "Partizan" (0-2) tikai papildlaikā atzina Maskavas CSKA (2-0) pārākumu ar 71:76, turklāt vēl divas minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Dāvja Bertāna tālmetiena bija vadībā ar trīs punktu pārsvaru.

Gulbis piekāpjas Tipsarevičam 19.10.2012

Latvijas tenisa līderim Ernestam Gulbim nav izdevies pārvarēt Vīnes ATP turnīra 2.kārtu. Divos setos ar 3:6, 4:6 viņš atzina ATP ranga 9.numura, serba Janko Tipsareviča pārākumu. Šajā turnīrā mūsu sportists nopelnīja 20 reitinga punktus.

Rīgas 'Dinamo' nenosargā trīs vārtu pārsvaru Hantimansijskā 18.10.2012

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien Latvijas klubs Rīgas ”Dinamo” nenosargāja trīs vārtu pārsvaru un piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu ar rezultātu 3:4 (0:0, 3:4, 0:0) latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētajai Hantimansijskas ”Jugra” komandai.

Rīgas 'Dinamo' piedzīvo smagāko zaudējumu sezonā 16.10.2012

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" pirmdien izbraukumā piedzīvoja smagāko zaudējumu šajā sezonā, ar rezultātu 0:5 (0:0, 0:1, 0:4) piekāpjoties Astanas "Baris" komandai no Kazahstānas.

Mača sākums iegāž Latvijas futbolistus Slovākijā 13.10.2012

Trešo zaudējumu pēc kārtas 2014.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlē piektdien piedzīvoja Latvijas futbola izlase.

Blūma 'Lietuvos Rytas' ar zaudējumu sāk Eirolīgas jauno sezonu 12.10.2012

ULEB Eirolīgas jauno sezonu ar zaudējumu spraigā cīņā ceturtdien sāka latviešu basketbolista Jāņa Blūma pārstāvētais klubs ”Lietuvos Rytas”, kas viesos dramatiskā mača galotnē ar 73:75 piekāpās Krievijas spēcīgākajam klubam Maskavas CSKA.

Ivanānam pirmais kautiņš, "Dinamo" sausā zaudē "Severstal" 08.10.2012

Vakar Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē zaudējumu piedzīvoja Rīgas "Dinamo" hokejisti, kas savā laukumā bija spiesti atzīt Čerepovecas "Severstal" pārākumu ar 0:1.

BK "Jēkabpils" LBL debitē ar zaudējumu jūrmalniekiem 05.10.2012

Latvijas Basketbola līgā (LBL) šovakar pirmo maču aizvadīja BK „Jēkabpils”, kas savā laukumā uzņēma „Jūrmalas/Fēnikss” basketbolistus. Izšķirošo pārsvaru nodrošinot vien pēdējās desmit minūtēs, uzvaru svinēja jūrmalnieki -70:58.

Bārtulis un Šuplers sarūgtina Rīgas 'Dinamo' 04.10.2012

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien Rīgas "Dinamo" viesos pēdējās minūtēs ielaida divus vārtus un ar 2:4 (1:2, 1:0, 0:2) piekāpās Oskara Bārtuļa pārstāvētajam Ukrainas klubam "Donbass", kuru trenē bijušais rīdzinieku galvenais treneris Jūliuss Šuplers.

Rīgas 'Dinamo' pagarinājumā zaudē 'Salavat Julajev' 02.10.2012

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien Latvijas klubs Rīgas ”Dinamo” piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā.

Daugaviņam pirmie vārti, taču "Dinamo" atkal zaudē 26.09.2012

Kontinentālās hokeja līgas spēlē Rīgas "Dinamo" izbraukumā ar 2:3 zaudēja Ņižņijnovogordas "Torpedo". Pirmos vārtus "Dinamo" kreklā guva Kaspars Daugaviņš, taču mūsējiem nācies samierināties ar jau trešo zaudējumu pēc kārtas.

Rīgas 'Dinamo' pēcspēles metienos piedzīvo zaudējumu Jaroslavļā 24.09.2012

Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien, turpinot savu sezonas otro izbraukuma sēriju, ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienus sērijā piekāpās latviešu uzbrucēja Miķeļa Rēdliha pārstāvētajai Jaroslavļas "Lokomotiv" komandai.

Mesi neļauj "Spartak" paņemt sensacionālus punktus Barselonā 20.09.2012

UEFA Čempionu līgas G grupas spēlē Spānijas grands "Barcelona", cīņas gaitā zaudējot Maskavas "Spartak" ar 1:2, beigās tomēr uzvarēja ar 3:2, pateicoties diviem Lionela Mesi gūtajiem vārtiem. Otrajā grupas mačā Glāzgovā "Celtic" un "Benfica" izspēlēja sausu neizšķirtu - 0:0.

Rudņevam rezultatīva piespēle bundeslīgas čempionāta spēlē 17.09.2012

Ar rezultatīvu piespēli Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē svētdien izcēlās Latvijas uzbrucējs Artjoms Rudņevs, tomēr viņa pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) komanda atkal piedzīvoja zaudējumu.

Latvijas volejbolistiem zaudējums EČ kvalifikācijas otrās kārtas pēdējā mačā 17.09.2012

Latvijas vīriešu volejbola izlase svētdien piedzīvoja zaudējumu 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrās kārtas pēdējā mačā.

"Daugava" neiesit "pendeli" un zaudē pēdējā minūtē 17.09.2012

Virslīgas trešais aplis svētdien noslēdzās ar spēli Ventspilī, kur valsts čempione "Ventspils" dramatiskā mačā kompensācijas laikā izrāva uzvaru pret Daugavpils "Daugavu" - 1:0. Par mača galveno varoni kļuva Simons Pauļus, bet viesu sastāvā pirmajā puslaikā 11 metru soda sitienu nerealizēja Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs Mamuka Gongadze.

Latvijas sieviešu volejbola izlase ar zaudējumu uzsāk EČ kvalifikācijas otro sabraukumu 14.09.2012

Atjaunotā Latvijas sieviešu volejbola izlase ceturtdien cieta neveiksmi Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrās kārtas otrā sabraukuma pirmajā spēlē.

Rīgas 'Dinamo' atkal gūst tikai vienus vārtus un zaudē 'Sibirj' 14.09.2012

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta pirmajā mājas spēlē ceturtdien Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētajai Novosibirskas "Sibirj" komandai.

Latvijas futbolistiem smags zaudējums Bosnijā un Hercegovinā 12.09.2012

Latvijas futbola izlase 2014.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra otrajā spēlē otrdien ar rezultātu 1:4 (1:2) izbraukumā piekāpās Bosnijas un Hercegovinas valstsvienībai.

Rīgas 'Dinamo' pirmo izbraukumu noslēdz ar zaudējumu Sprukta pārstāvētajai CSKA 11.09.2012

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" jaunās sezonas trešajā mačā pirmdien izbraukumā ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) zaudēja Jāņa Sprukta pārstāvētajai Maskavas CSKA komandai.

„Lokomotīve” mājas sezonu noslēdz ar zaudējumu līderiem 10.09.2012

Polijas 1. spīdveja līgā pēdējās mājas sacīkstes aizvadījuši Daugavpils „Lokomotīves” braucēji, kuri piekāpās līgas līdervienībai Gņezno „Start”. Mūsējie sezonu noslēgs ceturtajā vietā, informē Daugavpils sporta pārvalde.

Rīgas 'Dinamo' jauno sezonu sāk ar zaudējumu 'Lev' 07.09.2012

Zaudējumu šīs sezonas pirmajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien piedzīvoja Latvijas vienība Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā Čehijā ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Prāgas "Lev" komandai.

Federers no 'US Open' izstājas ceturtdaļfinālā; Rodiks oficiāli noslēdz karjeru 06.09.2012

No ASV atklātā tenisa čempionāta trešdien ceturtdaļfinālā izstājās ATP pasaules ranga līderis Rodžers Federers.

Pasaules ranga otrā rakete Radvanska neiekļūst 'US Open' ceturtdaļfinālā 04.09.2012

ASV atklātā tenisa čempionāta sieviešu vienspēļu ceturtdaļfinālā pirmdien nespēja iekļūt pasaules ranga otrā rakete poliete Agņeška Radvanska, bet viena no favorītēm Serēna Viljamsa astotdaļfinālā guva "sauso" uzvaru, pretiniecei neļaujot uzvarēt nevienā geimā.

Latvijas volejbola izlase vēlreiz piecu setu cīņā piekāpjas Beļģijai 03.09.2012

Pēdējā pārbaudes spēlē pirms 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Latvijas vīriešu volejbola izlase svētdien vēlreiz pārbaudes spēlē piekāpās Beļģijas valstsvienībai.

Latvijas vīriešu basketbola izlase līdz ar beigu signālu zaudē Gruzijai 25.08.2012

Latvijas vīriešu basketbola izlase 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra trešajā spēlē piektdien ar rezultātu 76:79 (20:21, 16:20, 17:23, 23:15) dramatiskā cīņā izbraukumā piekāpās Gruzijas valstsvienībai.

Gorkša pārstāvētā 'Reading' komanda pēc nepareizi ieskaitītiem vārtiem piekāpjas 'Chelsea' futbolistiem 23.08.2012

Latvijas futbolista Kaspara Gorkša pārstāvētā "Reading" komanda trešdien Anglijas premjerlīgas spēlē nepareizi ieskaitītu vārtu dēļ ar rezultātu 2:4 (2:1) izbraukumā piekāpās slavenajai Londonas "Chelsea" vienībai.

Gulbim zaudējums Vinstonas-Seilemas turnīra astotdaļfinālā 23.08.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis trešdien piedzīvoja zaudējumu Vinstonas-Seilemas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra astotdaļfinālā.

Lokomotīve atkal zaudē mājās 20.08.2012

Jau otro zaudējumu pēc kārtas Polijas 1. spīdveja līgā piedzīvoja Daugavpils „Lokomotīves” spīdvejisti, kas šoreiz ar 42:48 kapitulēja Ļubļinai.

Latvijas U-18 basketbolisti Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Lietuvai 18.08.2012

Latvijas U-18 junioru basketbola izlase Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla mačā piektdien ar rezultātu 53:65 (14:15, 12:15, 17:17, 10:18) piekāpās Lietuvas vienaudžiem.

Latvijas vīriešu basketbola izlase ar zaudējumu Bosnijai un Hercegovinai sāk Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru 16.08.2012

Latvijas vīriešu basketbola izlase 2013.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē trešdien izbraukumā ar rezultātu 84:87 (22:23, 16:18, 29:23, 17:23) sīvā cīņā zaudēja Bosnijas un Hercegovinas valstsvienībai.

Latvijas futbola izlase pārbaudes spēlē izbraukumā zaudē Melnkalnei 16.08.2012

Latvijas futbola izlase trešdien pārbaudes spēlē ar rezultātu 0:2 (0:1) atzina Melnkalnes valstsvienības pārākumu.

Latvijas U-18 basketbolisti Eiropas čempionāta mačā atzīst Horvātijas pārākumu 15.08.2012

Latvijas U-18 junioru basketbola izlase Liepājā Eiropas čempionāta otrā posma otrajā spēlē otrdien ar rezultātu 62:82 (12:21, 11:19, 20:26, 19:16) piekāpās Horvātijas vienaudžiem.

"Lokomotīve" izsēj +8, piedzīvojot pirmo neveiksmi savā trekā 13.08.2012

Polijas 1. spīdveja līgā pagalam drūms vakariņš izvērties Daugavpils "Lokomotīves" spīdvejistiem un visiem tās atbalstītājiem. Pirmo reizi sezonā savā trekā tika zaudēts, pie tam sacensību gaitā mūsējie bija vadībā ar astoņu punktu handikapu, tomēr uzvarēja Grudzjoncas "GTŽ" ar rezultātu 50:40.