Rēzekne

Даугавпилсские футбольные команды претендуют на высокие места 1 24.09.2018

Десятый тур чемпионата Латвии по футболу среди ветеранов прошел 22 сентября на стадионе «Строитель». На первом этапе восемь команд были разбиты на две подгруппы, в которых прошли круговые турниры. В первой подгруппе победила команда Daugavpils, сыгравшая в ничью с Jūrmala (0:0) и выигравшая у Joniškis (5:0) и Sportima (1:0). В полуфинале наша команда взяла верх над Carnikava (3:1) и в финале встретилась с Rēzekne, победившей во втором полуфинале Sportima (2:1).

Rēzeknē atklāta vērienīga Latvijas naudas dizaina izstāde 19.11.2014

18. novembrī Latgales vēstniecībā GORS tika atklāta unikāla multimediāla izstāde “Naudas dizains. PIN kods”, kurā līdz pat 2015. gada 15. februārim varēs iepazīt vairāk nekā 20 gados paveikto lata banknošu, monētu un tagad arī Latvijas eiro monētu dizaina veidošanā.

Rēzeknē atklās starptautisku literāro konferenci “Tiņjanova lasījumi” 13.08.2014

Ar ievērojamu starptautisku literatūras zinātnieku, kritiķu un rakstnieku līdzdalību no 14. līdz 18. augustam Latvijā norisināsies literārā konference “Tiņjanova lasījumi”, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Policija aptur divas jaudīgas alkohola ražotnes 13.08.2014

Veicot dažādus operatīvus un izmeklēšanas pasākumus nelikumīga alkohola apkarošanas jomā, policijas darbinieki nedēļas laikā uzgāja divas pašbrūvētas dziras izgatavošanas rūpnīcas Rēzeknē un Kārsavā, ziņo Valsts policijas preses dienests.

Noskaidroti konkursa „Mis un Misters Rēzekne 2014” uzvarētāji 12.08.2014

10. augustā Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē norisinājās skaistumkonkursa „Mis un Misters Rēzekne 2014” fināls, kurā par skaistāko jauniešu tituliem cīnījās 10 dalībnieki, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Latgales sirdī notika ielu kultūras un sporta pasākums „STREET GAMES” 11.08.2014

2. augustā pilsētas svētku ietvaros Rēzeknes Sporta pārvaldes centra teritorijā un „SELVER” stāvvietā jau trešo gadu pēc kārtas, un otro reizi šogad, notika ielu sporta un kultūras pasākuma „STREET GAMES” 2.posms, kuru šogad rīkoja Ghetto Games Rēzeknes alianse sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas Jauniešu domi, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Rēzeknē rīko labdarības akciju „Palīdzēsim Kopā” 08.08.2014

Rēzeknes pilsētas domes pārvalde „Sociālais dienests” kopā ar biedrību „Rēzeknes māmiņu klubs” rīko labdarības akciju „Palīdzēsim Kopā”. Akcijas mērķis ir atbalstīt trūcīgās ģimenes ar bērniem, kurām nepieciešama palīdzība sagatavoties jaunajam mācību gadam, ziņo Rēzeknes pilsētas domes portāls.

Rēzeknē Kovšu ezerā peldēties atļauts 08.08.2014

4. augustā Kovšu ezera peldvietā ir veikts ūdens kvalitātes monitorings, nodrošinot regulāras ūdens kvalitātes pārbaudes par valsts līdzekļiem. Monitorings parādīja, ka Kovšu ezerā peldēties atļauts, un ūdens kvalitāte neapdraud peldētāju veselību, ziņo Rēzeknes pilsētas pašvaldības portāls.

Karstā laika dēļ Rēzeknē maina pašvaldības darbinieku darba grafiku 08.08.2014

Sakarā ar karsto laiku un laika prognozi tuvākajām dienām daudziem Rēzeknes domes un tās struktūrvienību darbiniekiem ir mainīts darba grafiks, aģentūru LETA informēja Rēzeknes pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Krāsaini un saviļņojoši nosvinēti Rēzeknes pilsētas svētki “Jūra līdz ceļiem!” 07.08.2014

Krāsaini un saviļņojoši no 1. līdz 3.augustam tika svinēta Rēzeknes 729. dzimšanas diena ar svētku moto „Jūra līdz ceļiem!”, kopīgi izbaudot gan viduslaiku noskaņas Rēzeknes pilskalnā, gan vienojoties jūras tematikai atbilstošās dziesmās, radošajās aktivitātēs un divos svētku gājienos, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Rēzeknē notika jubilejas Ratiņu parāde 06.08.2014

3. augustā Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros notika jubilejas Ratiņu parāde, kuru, kā ierasts, organizēja Māmiņu klubs sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Rēzeknes kultūras un tūrisma centrs” un ar Rēzeknes pilsētas domes atbalstu, ziņo Rēzeknes pilsētas pašvaldības portāls.

Latgales vēstniecība "Gors" atsāk aktīvu kultūras dzīvi 01.08.2014

Līdz ar 1. augustu, aktīva kultūras dzīve atsākas arī Latgales vēstniecības „Gors” zālēs Rēzeknē. Pirmie jaunās sezonas pasākumi būs Latvijas Mākslas akadēmijas un tās Latgales filiāles studentu darbu izstādes „Atvērts” atklāšana un augustam veltītā tematiskā kino un mūzikas mēneša ieskaņu vakars ar improvizācijas teātra mākslu un džeza trio, lsm.lv informē "Gora" pārstāve Edīte Husare.

Rēzeknē notiks jubilejas „Ratiņu parāde” 29.07.2014

Kā ierasts, pilsētas svētku ietvaros, 3. augustā Rēzeknē notiks pats skaistākais un radošākais pasākums visai ģimenei „Bērnu ratiņu parāde”. Parādes organizētāji ir biedrība „Māmiņu klubs Rēzeknē” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Rēzeknes kultūras un tūrisma centrs” un ar Rēzeknes pilsētas domes atbalstu, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Sākas Lokomotīvju ielas remonts 24.07.2014

Tiek uzsākti vēl vienas Rēzeknes ielas remontdarbi, un šoreiz jaunu izskatu iegūs Lokomotīvju iela. Līgums par darbu veikšanu tika noslēgts šā gada 18. jūlijā ar SIA „ASKO AS”, kas piedāvāja viszemāko cenu, rezultātā līgumcena ir 71 869,65 eiro. Konkursā piedalījās astoņas būvfirmas, ziņo Rēzeknes portāls.

Rēzeknes pilsētas svētki „Jūra līdz ceļiem!” 21.07.2014

No 1. līdz 3. augustam Rēzekne – pilsēta Latgales sirdī – svinēs 729. dzimšanas dienu, un šogad svētku moto ir „Jūra līdz ceļiem!”, iezīmējot gan notikušo Jūras spēku flotes krasta apsardzes patruļkuģa “Rēzekne” ielaišanu ūdenī, gan Rēzeknes izaugsmi, pozicionējot nostāju, ka viss ir iespējams, ja vien ļoti gribam savu pilsētu attīstīt. Par to ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Jaunieši no Latgales pilsētām pētīja vēsturi 18.07.2014

11. jūlijā veiksmīgi noslēdzās Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes rīkotā vācu valodas un kultūras vasaras skola, ziņo Ludzas novada portāls.

Latgales paukošanās turnīra kausu iegūst rēzeknietis 17.07.2014

Sestdien Daugavpils cietokšņa teritorijā notika ikgadējais starptautiskais bruņinieku turnīrs. Sacensības "Latgolys paukuošonuos turnīrs – 2014" organizēja klubs „Musashi”, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Baltkrievu „Kupalinka” jautri aicināja ciemos etnofestivālā GOSTI 1 15.07.2014

2014.gada 11.un 12.jūlijā Rēzeknē norisinājās 7.starptautiskais etnofestivāls GOSTI, kurā piedalījās vairāk nekā 800 mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Ukrainas un Turcijas. Daugavpili pārstāvēja baltkrievu tautasdziesmu ansamblis „Kupalinka” un lietuviešu „Rasa”.

Parakstīts Nodomu protokols par futbola laukuma seguma nodošanu Olimpiskajam centram „Rēzekne” 14.07.2014

Piektdien, 11.jūlijā, Rēzeknes pilsētas domē tika parakstīts Nodomu protokols par jaunākas paaudzes mākslīgā futbola laukuma seguma nodošanu SIA „Olimpiskais centrs Rēzekne” topošā futbola laukuma labiekārtošanai, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

NVA: Bezdarba līmenis jūnijā Daugavpilī un valstī kopumā ir samazinājies 14.07.2014

Latvijā jūnija beigās bezdarba līmenis bija 8,9% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir par 0,2 procentpunktiem mazāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija.

Rēzeknē notiks Metāla mākslas simpozijs 12.07.2014

No sarūsējušām stieplēm, metāla gultām, riteņu diskiem, veciem arkliem var tapt metāla mākslas veidojumi, kas nes savu ideju un piesaista uzmanību, vēsta Rēzeknes pašvaldības portāls.

Jauno sezonu Latgales vēstniecība GORS iesāks ar kino un mūzikas mēneša atklāšanu 11.07.2014

1. augustā Latgales vēstniecība GORS aicina uz kino un mūzikas mēneša atklāšanas pasākumu, aizsākot jauno 2014./2015. gada notikumu un kultūras piedzīvojumu sezonu, vēsta Rēzeknes pašvaldības portāls.

Sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Rēzeknē 10.07.2014

Rēzeknes pilsētas domes pārvalde „Sociālais dienests” sadarbībā ar Sporta pārvaldi 1.jūlijā Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes stadionā organizēja 7. sporta spēles cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

VID briļļu veikalos Rēzeknē atklāj ienākumu slēpšanu 09.07.2014

Valsts ieņēmumu dienests (VID) kontroles pasākumu laikā kāda optikas tirdzniecības uzņēmuma tirdzniecības vietās Rēzeknē atklāja iejaukšanos kases aparātu darbībā, lai slēptu ienākumus un samazinātu ieņēmumu summu, kā arī izvairītos no nodokļu nomaksas, portāls "Delfi" uzzināja VID.

Rēzeknē notiks jubilejas „Ratiņu parāde” 07.07.2014

Kā ierasts, pilsētas svētku ietvaros, 3. augustā Rēzeknē notiks pats skaistākais un radošākais pasākums visai ģimenei „Bērnu ratiņu parāde”, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Rēzeknē notiks VII Starptautiskais etno festivāls "GOSTI" 04.07.2014

11. un 12. jūlijā Rēzeknē notiks VII Starptautiskais etno festivāls „GOSTI”, kas līdz šim pazīstams kā „Nacionālo kultūru festivāls Rēzeknē”, bet festivāla ideja un tradīcijas paliek nemainīgas – tas atklāj prieku par viesu (latgaliešu valodā – gosti) gaidīšanu, mīļu uzņemšanu un līksmu kopā būšanu, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

26 bērni ar funkcionāliem traucējumiem saņems reitterapijas nodarbības 03.07.2014

Reitterapija ir ārstēšanas metode, kurā galvenais dziednieks ir zirgs. Tā ietver sevī problēmu risināšanu medicīniskā, psiholoģiskā un sociālā rehabilitācijā, ziņo Rēzeknes novada portāls.

"Rūžeņas" piedalīsies Latgales senioru deju kopu festivālā 03.07.2014

13.jūlijā Rēzeknē notiks Latgales senioru deju kopu festivāls “Ai, Latgale, Tu dvēselīte mana”, kas pulcēs kopā ne tikai Latgales, bet arī Vidzemes un Kurzemes 17 senioru deju kolektīvus. festivālā piedalīsies arī Eiropas deju grupa Ŗūžeņas" no Līvāniem, ziņo Līvānu novada portāls.

Parakstītas vienošanās par J.Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas un PII „Auseklītis” renovāciju 02.07.2014

Rēzeknes pilsētas domē parakstīta vienošanās ar Vides investīciju fondu par divu projektu realizāciju – J.Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanu un PII „Auseklītis” renovāciju, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Nominēti pirmie titula „Rēzeknes Princese un Princis 2014” ieguvēji 30.06.2014

28. jūnijā Rēzeknē, pirmo reizi Latvijas vēsturē, tika organizēts augsta līmeņa bērnu skaistuma un talantu konkurss. Šo projektu realizēja biedrības „Mis un Misters Rēzekne” vadītāja, titula „Miss Baltics 2013” ieguvēja Kristīne Viļuma, sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs”, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Daugavpils novada dome nolēma tikai daļēji kompensēt iedzīvotājai morālo kaitējumu 27.06.2014

26.jūnijā Daugavpils novada domes deputāti izskatīja vairākus jautājumus, tostarp morālā kaitējuma kompensāciju kādai novada iedzīvotājai.

Kinofestivāla „Open Place” laikā notiks tradicionālais simfoniskā orķestra koncerts 26.06.2014

II Starptautiskā īsfilmu kinofestivāla „Open Place” ietvaros 19. augustā Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē notiks nu jau arī par tradīciju kļuvušais simfoniskā orķestra koncerts, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.

Diskotēkas laikā nodurts jaunietis 25.06.2014

22.jūnija naktī kādā Rēzeknes nakts klubā tika sadurts 19 gadus vecs jaunietis, kurš no gūtajām traumām diemžēl mira slimnīcā, ziņo Valsts policijas preses dienests.

Līgo vakarā dziedāsim, dejosim un dosimies uz pirtiņu Rēzeknes centrā! 20.06.2014

Rēzekniešus un ciemiņus Līgo svētkos – 23. jūnija vakarā – šogad aicinām līgot pie ugunskura Festivāla parkā (Pils ielā 7, Rēzeknē), kur ikviens varēs rotāties ar Jāņuzālēm un mieloties ar lauku labumiem, bet drosmīgākie varēs izmēģināt pirtī pērties pašā pilsētas centrā, lai pēc tam līgotu līdz saullēktam kopā ar Latgales šlāgermūzikas grupu “Baltie lāči”, ziņo Rēzeknes pašvaldības portāls.